Mezgimo klubas „Visos geros“

Siūlai ir virbalai
Data:2023-06-05
Laikas:15:00
Vieta:Menų skaitykla
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Klubas vienija bendraminčius, kurie nori smagiai praleisti laiką megzdami ir bendraudami. Nors dauguma klubo narių ateina mokėdami megzti, bet nustemba sužinoję, kad yra tiek daug nežinomų naujų mezgimo būdų, įrankių ir priemonių.

Mezgimo klubą „Visos geros“ bibliotekoje inicijavo ir naujų mezgimo būdų moko panevėžietė entuziastė, tikra mezgimo fanė Justina Jukonytė.

Mezgimas yra nebrangus ir visiems prieinamas būdas mažinti stresą, būti draugijoje, rasti šviesių spalvų ne tik mezginio raštuose, bet ir savo mintyse.

Jums tereikia dviejų pagrindinių įrankių: siūlų ir virbalų. O mes pasirūpinsime puodeliu kvapnios arbatos ir puikia draugija.

Klubas vienija bendraminčius, kurie nori smagiai praleisti laiką megzdami ir bendraudami. 2023 m. birželio mėn. klubas renkasi 5 ir 12 d. (pirmadieniais) 15 val.

Įprastai klubas renkasi pirmadieniais 15 val. bibliotekos Menų skaitykloje.

Klubas vienija bendraminčius, kurie nori smagiai praleisti laiką megzdami ir bendraudami.

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu ruta.juzeniene@pavb.lt arba tel. 8 666 32 328.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.