AJE dovanų kuponai

AJE dovanų kuponai yra nemokami, tačiau juos gauti ne taip paprasta. Kuponus galite gauti dalyvaudami AJE renginiuose (protmūšiai, edukacijos, parodų atidarymai, orientacinės ir pan.) ar bibliotekos organizuojamose ekskursijose.

Kuponai:

  • ŽAIDIMAI VIRTUALIOJE REALYBĖJE

Primename: šį kuponą dėl gamyklinių saugos reikalavimų žaidžiant VR gali naudoti asmenys nuo 12 m. Jaunesni asmenys negali pasinaudoti šiuo kuponu.

  • FOTOSESIJA

Primename: Virtualioje grafikos studijoje (VGS) yra persirengimui ir pasigrazinimui skirta erdvė, kurioje galėsite pasiruošti fotosesijai.

Fotosesijos metu galima naudotis erdvėje esančiais dekoraciniais daiktais, tačiau VGS neįsipareigoja paruošti papildomų dekoracijų jūsų fotosesijai, tad jei norite, kad fotosesija būtų teminė – turite patys tam pasiruošti. Tai galite padaryti atvykę 10–20 min. iki sutarto fotosesijos laiko. Apie tokį sprendimą reikėtų pranešti registracijos metu – nurodant kupono numerį ir pasirinktą fotosesijos idėją. Jei fotosesijos metu ištepsite ar sugadinsite erdvėje esančius daiktus – turėsite kompensuoti arba juos išvalyti.

  • PROFESIONALI PIEŠIMO PAMOKA

Primename: piešimo pamokos metu bus parūpintos minimalios piešimui reikalingos priemonės (akrilas, vandeniniai dažai, pieštukai, molbertas, popieriaus lapas, teptukai). Tačiau, jei norite, galite atsinešti savo priemones ir drobę. Kadangi piešimo pamoka trunka tik 1 val. rekomenduojame nenaudoti aliejinių dažų dėl ilgo džiūvimo laiko. Jei norite piešti portretus – turite patys pasirūpinti modeliu, kuris pozuos jūsų paveikslui.

AJE dovanų kuponų informacija ir taisyklės

  • Paslaugos adresas: Respublikos g. 14, Panevėžys, Atvira jaunimo erdvė
  • Amžiaus cenzas gavusiems dovanų kuponą neribojamas. Todėl į jaunimo erdvę gali atsivesti ne tik 14–29 m. amžiaus jaunus žmones, bet ir savo tėvus, draugus, mokytojus, pusbrolius ir pusseseres ir kt. Paslaugos trukmė 1 val.
  • Dovanų kuponas skirtas 1-2 asmeniui(-ims).
  • Kupono galiojimo data nurodyta ant kupono (jei nespėjote pasinaudoti kuponu dėl karantino situacijos – kupono data pratęsiama kupono registracijos metu arba informavus AJE darbuotojus).  

Kupono registracija: Registruokite kuponą el. paštu aje@pavb.lt; giedrius.zaura@pavb.lt arba tel. +370 616 191 75. Registruodami kuponą nurodykite kupono pavadinimą ir kupono kodą.