Klubai

Bibliotekoje veikia įvairūs turiningo laisvalaikio klubai, kuriuose jūsų laukia bendraminčių būrys, gera nuotaika ir naujos patirtys. Prisijunkite prie periodiškai vykstančių teminių susitikimų.

Bitės knygų klubas

Bitės knygų klubas vienija bendraminčius, kurie mėgsta skaityti ir nori pasidalinti potyriais ir įžvalgomis apie perskaitytas knygas. Susitikimų metu aptariamos pripažintos, kritikų įvertintos knygos, kurias išsirenka patys Knygų klubo nariai. Klubo susitikimus veda energingoji Jūratė Baltušnikienė. Pasak jos, šis klubas skatina skaityti lėtai, atidžiai,  ne „ryti“ knygas, o išgyventi jas. „Klubas ugdo ir narių literatūrinį skonį bei diskusijų kultūrą“ – priduria ji.

Be diskusijų ir literatūrinių protmūšių klube vyksta susitikimai su įdomiais žmonėmis, klubo nariai lankosi edukacinėse programose, vyksta į literatūrines ekskursijas, eina į kino teatrą žiūrėti perskaitytų knygų ekranizacijų.

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio antrą antradienį 17.15 val.  bibliotekos Menų skaitykloje.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu klubai@pavb.lt

Angliškų pašnekesių klubas LET’S TALK

LET’S TALK – tai erdvė, kurioje anglų kalba virsta gyvu instrumentu bendrauti. Užsiėmimai skirti visiems, kurie nepaisant begalės pastangų – kursų, vadovėlių ir gramatikos lentelių – vis dar nedrįsta užkalbinti užsieniečio gatvėje. Čia laukiami ir tie, kurie myli anglų kalbą ir nori, kad ji „neapdulkėtų“ nevartojama. Aktualios temos diskusijoms, žaidimai, kūrybinės užduotys įtraukia, kviečia improvizuoti ir augina pasitikėjimą savimi. Šių susibūrimų metu ne vien patobulinsite anglų kalbos įgūdžius, bet kartu turiningai praleisite vakarą. Kiekvienas susitikimas – naujas nuotykis, nauja tema, naujas iššūkis.

Klubas renkasi nuotoliniu būdu – trečiadieniais 12 val. ir ketvirtadieniais 17.15 val. Su lankytojais – trečiadieniais 17.15 val. Menų skaitykloje.

Klubo susitikimas.

Daugiau informacijos gauti galite susisiekę su klubo moderatore Virginija el. paštu virginija.svediene@pavb.lt

Senjorų „Šiltų akimirkų“ klubas

Senjorų „Šiltų akimirkų“ klube buriasi kūrybingi, aktyvūs, veiklūs miesto senjorai. Idėją organizuoti senjorų laisvalaikio pomėgių klubą, kur patys dalyviai taptų ir savanoriais, bibliotekos darbuotojos parsivežė iš Kelno bibliotekos Vokietijoje. Dažnai į pensiją išėjęs žmogus tarsi praranda socialinį identitetą, pasijunta nebereikalingas, o juk galėtų būti atvirkščiai. Daugybė metų darbo ir gyvenimiškos patirties yra turtas, kuriuo verta dalintis.

Susitikimų temos ir veiklos priklauso nuo savanorių fantazijos. Galima rengti kūrybines dirbtuves, muzikines valandėles, paskaitas, diskusijas, protmūšius, poezijos skaitymus – svarbiausia susitikti ir dalintis. Kviečiame visus senjorus įsitraukti į klubo veiklą ir paįvairinti ją savo unikaliais talentais, įvaldytais hobiais.

Klubas renkasi pirmą arba antrą mėnesio antradienį 10 val.

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu ruta.juzeniene@pavb.lt arba tel. +370 666 32 328.

Mezgimo klubas „Visos geros“

Mezgimo klubo plakatas

Mezgimo klubą „Visos geros“ inicijavo ir naujų mezgimo būdų moko panevėžietė entuziastė, tikra mezgimo fanė Justina Jukonytė.

Klubas vienija bendraminčius, kurie nori smagiai praleisti laiką megzdami ir bendraudami. Nors dauguma klubo narių ateina mokėdami megzti, bet nustemba sužinoję, kad yra tiek daug nežinomų naujų mezgimo būdų, įrankių ir priemonių.

Mezgimas yra nebrangus ir visiems prieinamas būdas mažinti stresą, būti draugijoje, rasti šviesių spalvų ne tik mezginio raštuose, bet ir savo mintyse.

Jums tereikia dviejų pagrindinių įrankių: siūlų ir virbalų. O mes pasirūpinsime puodeliu kvapnios arbatos ir puikia draugija.

Klubas renkasi pirmadieniais 15 val. bibliotekos Menų skaitykloje.

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu ruta.juzeniene@pavb.lt arba tel. 8 666 32 328.

Kalbų kavinė

Mergina geria kavą ir kalbasi su pašnekove, šalia užrašas Kalbų kavinė, klubas

Kalbų kavinės susitikimuose bibliotekoje laukiami visi, norintys pabendrauti pasirinkta užsienio kalba ir pagerinti savo kalbėjimo įgūdžius, sutikti bendraminčių ir kartu tobulinti kalbėjimo užsienio kalbomis įgūdžius, domėtis kultūra, dalintis pomėgiais ar tiesiog bendrauti. Skirta jaunimui nuo 14 metų ir suaugusiesiems.

Šių užsiėmimų paskirtis – praktika. Susitikimai tiks tiems, kurie yra mokęsi kokios nors užsienio kalbos, mielai laukiami ir mieste viešintys svečiai iš užsienio. Susitikimų temą parenka moderatoriai bibliotekos darbuotojai.

Susitikimai vyksta pirmą ir trečią mėnesio antradienį.

Kviečiame kalbų entuziastus!

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu virginija.svediene@pavb.lt

Detektyvų mėgėjų klubas

Moteris juodu paltu ir su juodu skėčiu nusisukusi žiūri į tolius, šalia užrašas DETEKTYVŲ MĖGĖJŲ KLUBAS

Klube laukiami visi, besidomintys detektyvinio žanro literatūra. Čia su bendraminčiais galima diskutuoti apie perskaitytas knygas, aptarti detektyvinių romanų ekranizacijas ar teatro pastatymus. Spręsti detektyvinius galvosūkius, dalyvauti protmūšiuose ar edukacinėse išvykose, kuriose būtų praskleidžiama laiko skraistė, sugretinama praeitis ir dabartis.

Kviečiame leistis į paslapčių ir intrigų kupinus tikrų detektyvų mėgėjų susitikimus.

Klubas renkasi paskutinį mėnesio antradienį 17.15 val. Menų skaitykloje.

Daugiau informacijos suteiks klubo moderatorė Virginija el. paštu virginija.svediene@pavb.lt

Klubus, skirtus jaunimui, rasite čia.