Savanorystė, praktika, karjera

Savanorystė

Norite įgyti darbo patirties, iš arti susipažinti su bibliotekos veikla, prasmingai praleisti laisvalaikį?
O gal norite išsklaidyti vienatvę, neprarasti per gyvenimą įgytų įgūdžių ir kvalifikacijos?

Susipažinkite su veiklomis, kurias siūlo atskiri bibliotekos skyriai, ir net jeigu jose savęs neįsivaizduojate, bet norite ir galite mokyti kitus, burti aplink save bendraminčius ar šiaip turite gerų idėjų, bet iki šiol neradote tinkamos erdvės jas realizuoti, ateikite pas mus!

Kviečiame tapti bibliotekos savanoriu!

Savanoriais gali tapti asmenys nuo 16 metų amžiaus. Ieškome atsakingų ir iniciatyvių žmonių, norinčių išmėginti save vartotojų aptarnavimo, renginių organizavimo, komunikacijos ir kitose srityse.

Jeigu norite tapti savanoriu, užpildykite anketą. Su atrinktais kandidatais susisieksime.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu ruta.juzeniene@pavb.lt

Praktika

Biblioteka kasmet priima po keletą atsakingų ir darbščių studentų atlikti profesinę praktiką. Programos metu galite prisidėti prie vartotojų aptarnavimo, komunikacijos, renginių organizavimo, informacinių technologijų plėtojimo ir kitų bibliotekos veiklų.

Atkreipiame dėmesį, kad neturime galimybės priimti visų norinčiųjų atlikti praktiką bibliotekoje. Prašome užpildyti anketą, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu ramune.greiciuniene@pavb.lt

Karjera

Ieškome projektų vadovo

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteka ieško Regiono bibliotekų strateginės plėtros skyriaus projektų vadovo.

Ką reikės nuveikti? Inicijuoti, rengti ir vykdyti bibliotekos regioninius ir tarptautinius projektus, plėtoti partnerystes su Lietuvos ir užsienio institucijomis, rengti paraiškas lietuvių ir/ar anglų kalba, skleisti Lietuvos ir užsienio šalių bibliotekų gerąją patirtį savivaldybių ir mokyklų bibliotekoms, jas įtraukiant į projektines veiklas.

Neterminuota darbo sutartis, pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – nuo 7,5 iki 9,5 (priklauso nuo patirties ir kompetencijų).

Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu karjera@pavb.lt iki gruodžio 11 d.

Pokalbio kviesime atrinktus kandidatus.

Daugiau informacijos suteiks Santa Seibutienė tel. 8 45 465 551.