Nematoma mergina

Nematoma mergina

Psichologinių trilerių žanro meistrė Lisa Jewell vėl stebina nenuspėjamo siužeto istorija. „Nematoma mergina“ vilioja tamsiomis šeimos paslaptimis, išdavystėmis ir blogiu, kuris slypi ten, kur jo nesitiki.
Oveno Piko gyvenimas griūva.
Jis vienišius, dar niekada neturėjo merginos, gyvena laisvame tetos kambaryje. Ovenas dirbo geografijos mokytoju, tačiau šiuo metu yra nušalintas nuo pareigų ir apkaltintas seksualiniu priekabiavimu, kurį griežtai neigia. Ieškodamas teisinių patarimų internete Ovenas patenka į tamsų forumų pasaulį, kur susipažįsta su charizmatišku ir grėsmingu žmogumi…
Kitoje Oveno Piko namų gatvės pusėje gyvena šeima. Kineziterapiautė mama, vaikų psichologas ir jų paauglė dukra, kuri prisiekinėja, kad vieną naktį ją grįžtančią namo sekė keistuolis iš kaimynystės.
Tuo tarpu jaunoji Seifarė Medoks, kuri trejus metus lankė psichoterapiją pas Oveno kaimyną, terapijai pasibaigus jaučiasi apleista. Seifarė slepiasi šešėliuose ir seka šeimos gyvenimą, norėdama apie juos iššniukštinėti viską, kas įmanoma. Netrukus mergina sužino gerokai daugiau, nei kada nors norėjo. Tobulų šeimų nebūna.
Vieną dieną Seifarė dingsta, o paskutinis ją matęs žmogus – Ovenas Pikas.
Nematomas Ovenas atsiduria dėmesio centre. Ar šis keistuolis ir visuomenės atstumtasis tikrai galėjo pagrobti gražuolę Seifarę?
Trileryje „Nematoma mergina“ – daugybė nerimą keliančių siužeto vingių. Tai tamsi ir emociškai intensyvi istorija, nepaliekanti abejingų. Lisa Jewell ir vėl įrodo savo talentą stebinti ir kapstytis po tamsiausias veikėjų paslaptis.

Lisa Jewell (g. 1968 m.) – britų autorė, lietuvių skaitytojams jau pažįstama iš trilerių „Stebiu tave“, „Šeima iš viršaus“ bei „Tada ji dingo“. Autorė studijavo mados industriją ir kurį laiką dirbo pagal specialybę. Netekusi darbo ji gal ir nebūtų pradėjusi rašyti, jei ne draugės iššūkis: trys knygos skyriai mainais į vakarienę. Lisa Jewell parašė tuos trys skyrius ir dar daugiau – kūrinys tapo geriausiai parduodama debiutine knyga.