Bibliotekos klubai ieškantiems prasmingos veiklos ir smagios draugijos

Grupė žmonių šnekučiuojasi sėdėdami aplink stalą

Ar žinote, kas nuteikia smagiausiai? Bendraminčių būrys, gera nuotaika ir naujos patirtys. Kviečiame jungtis prie bibliotekoje veikiančių klubų!

Bitės knygų klubas

Šeštąjį sezoną pradėjęs Bitės knygų klubas vienija bendraminčius, kurie mėgsta skaityti ir nori pasidalinti potyriais ir įžvalgomis apie perskaitytas knygas. Susitikimų metu aptariamos pripažintos, kritikų įvertintos knygos, kurias išsirenka patys Knygų klubo nariai. Klubo susitikimus veda energingoji Jūratė Baltušnikienė. Pasak jos, šis klubas skatina skaityti lėtai, atidžiai, ne „ryti“ knygas, o išgyventi jas. „Klubas ugdo ir narių literatūrinį skonį bei diskusijų kultūrą“, – priduria ji.

Jeigu knygų klubai jums skamba nuobodokai, galime užtikrinti, kad šiame klube veiksmo netrūksta. Be diskusijų ir literatūrinių protmūšių klube vyksta susitikimai su įdomiais žmonėmis. Klubo nariai lankosi edukacinėse programose, vyksta į literatūrines ekskursijas, eina į kino teatrą žiūrėti perskaitytų knygų ekranizacijas.

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio antrą antradienį 17.15 val. Menų skaitykloje. Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu klubai@pavb.lt

Jaunimo knygų klubas

Jaunimo knygų klubas vienija mėgstančius skaityti ir iš naujo atrandančius literatūrą. Tai saviraiškos erdvė, kurioje galite drąsiai išsakyti savo idėjas ir inicijuoti įvairias veiklas. Klubo susitikimų metu dalyviai skaito jaunimo pamėgtas knygas, žiūri ekranizacijas, žaidžia literatūrinius žaidimus ir kt.

Klubo veiklas bibliotekoje organizuojantys „Atviros jaunimo erdvės“ darbuotojai stengiasi užtikrinti, kad klubas įtrauktų net tuos, kurie iki šiol bodėjosi skaitymu.

Klubas renkasi paskutinį mėnesio pirmadienį 17 val. bibliotekos „Atviroje jaunimo erdvėje“. Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu malvina.zimbliene@pavb.lt

Pašnekesių klubas LET’S TALK

LET’S TALK – tai erdvė, kurioje anglų kalba virsta gyvu instrumentu bendrauti. Užsiėmimai skirti visiems, kurie nepaisant begalės pastangų – kursų, vadovėlių ir gramatikos lentelių – vis dar nedrįsta užkalbinti užsieniečio gatvėje. Kurie myli anglų kalbą ir nori, kad ji „neapdulkėtų“ nevartojama. Kurie siekia įtvirtinti tai, ką išmoko kalbos kursuose.

Aktualios temos diskusijoms, žaidimai, kūrybinės užduotys įtraukia, kviečia improvizuoti ir augina pasitikėjimą savimi. Šių susibūrimų metu ne vien patobulinsite anglų kalbos įgūdžius, bet kartu turiningai praleisite vakarą. Kiekvienas susitikimas – tai naujas nuotykis, nauja tema, naujas iššūkis.

Klubas renkasi kiekvieną trečiadienį 17.15 val. bibliotekos Menų skaitykloje. Nuotoliniai klubo užsiėmimai „Zoom“ platformoje vyksta trečiadieniais 12.00 val. ir ketvirtadieniais 17.15 val. Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu virginija.svediene@pavb.lt

Senjorų klubas

Idėją organizuoti senjorų laisvalaikio pomėgių klubą, kuriame patys dalyviai taptų ir savanoriais, bibliotekos darbuotojos parsivežė iš Kelno bibliotekos Vokietijoje. Dažnai į pensiją išėjęs žmogus tarsi praranda socialinį identitetą, pasijunta nebereikalingas, o juk galėtų būti atvirkščiai. Daugybė metų darbo ir gyvenimiškos patirties yra tikras lobynas, kuriuo verta dalintis.

Tikimasi, kad laikui bėgant vis daugiau senjorų įsitrauks į klubo veiklą ir paįvairins ją savo unikaliais talentais, įvaldytais hobiais. Susitikimų temas siūlo klubo koordinatoriai arba patys jo nariai. Čia vyksta kūrybines dirbtuvės, muzikinės valandėlės, paskaitos, diskusijos, protmūšiai, poezijos skaitymai ir kt. Svarbiausia susitikti ir dalintis. Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu ruta.juzeniene@pavb.lt arba tel. 8 666 32 328.

Mezgimo klubas „Visos geros“

Klubą inicijavo ir naujų mezgimo būdų moko panevėžietė entuziastė, tikra mezgimo fanė Justina Jukonytė. Klubas vienija bendraminčius, kurie nori smagiai praleisti laiką megzdami ir bendraudami. Nors dauguma klubo narių ateina mokėdami megzti, bet nustemba sužinoję, kad yra tiek daug nežinomų naujų mezgimo būdų, įrankių ir priemonių.

Mezgimas yra nebrangus ir visiems prieinamas būdas mažinti stresą, būti draugijoje, rasti šviesių spalvų ne tik mezginio raštuose, bet ir savo mintyse.

Jums tereikia dviejų pagrindinių įrankių: siūlų ir virbalų. O mes pasirūpinsime puodeliu kvapnios arbatos ir puikia draugija.

Klubas renkasi pirmadieniais 15 val. bibliotekos Menų skaitykloje. Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu ruta.juzeniene@pavb.lt arba tel. 8 666 32 328.


O jeigu jūs turite įdomių pomėgių ar netikėtų idėjų, nelaikykite jų stalčiuje. Susisiekite su mumis, pasidalinkite jomis ir gal taip atsiras dar vienas šaunus klubas!

Jūsų idėjų ir pasiūlymų laukiame el. paštu klubai@pavb.lt