Kokybiškų ir prieinamų paslaugų teikimas

Projektas „Metai su knyga”

„Metai su knyga“: bibliotekos ir garsūs žmonės kviečia skaityti knygas visus metus!

Kontaktinė informacija:
Šarūnė Leikienė, Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriaus vyr. bibliotekininkė-metodininkė 
Tel. (0 45) 43 56 77, el. p. sarune.leikiene@pavb.lt

Nacionalinis skaitymo skatinimo projektas Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Mergina iškėlusi ir atrėmusi kojas į sieną guli ant grindų priešais save aukštai laikydama knygą

Vasarą nepamiršti knygos ir skaitymo ragina Lietuvos bibliotekos, kviečiančios dalyvauti skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“!

Kontaktinė informacija:
Šarūnė Leikienė, Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriaus vyr. bibliotekininkė-metodininkė 
Tel. (0 45) 43 56 77, el. p. sarune.leikiene@pavb.lt

Tarptautinis skaitymo skatinimo projektas ,,Šiaurės šalių vaikų knygos potvynis“

Stebėkite virtualų parodos pristatymą.

Projekto tikslas – supažindinti vaikus, jaunimą ir specialistus su klasikine ir šiuolaikine Šiaurės ir Baltijos šalių vaikų literatūra, inovatyviais formatais skatinti skaitymo įpročius, didinti šiaurietiškos literatūros matomumą Lietuvoje, pritraukiant dideles auditorijas į Panevėžį. Bendradarbiaujant su partneriais bus parengtos specialios programos tikslinėms grupėms: kūrybinių dirbtuvių ciklai vaikams, jų tėvams ir jaunimui, mokymai mokytojams, atminties institucijų specialistams.

Lietuvos moksleivių ir jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas ,,Mano senas drauge…“, skirtas Elenai Mezginaitei atminti

Lietuvos moksleivių ir jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge“, skirtas Elenai Mezginaitei atminti. Kviečiame susipažinti su renginio akimirkomis čia. Su festivalio-konkurso nuostatais susipažinkite čia.

Mano senas drauge...

Projekto metu planuojamos veiklos:

Dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse „Mano senas drauge…“ dalyvauti gali moksleiviai iki 19 m. iš visos Lietuvos. Paraiškas teikti gali tiek solistai, tiek ansambliai, grupės. Renginys, padėjęs ne vienam jaunajam atlikėjui užkopti į didesnes scenas, gali tapti ir jūsų kūrybinio proveržio vieta!

Skaitymo skatinimo projektas „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“

Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ – tai eilę metų vykstantis, vienas stipriausių Panevėžio regiono kuriantį jaunimą telkiančių projektų. Per minimus metus projekte dalyvavo daugiau nei 500 moksleivių, apie 30 proc. jų – kelerius metus iš eilės.

„Jaunųjų kūrėjų almanacho 2019“ sutiktuvės ir „Sidabrinio Nevėžio“ apdovanojimai

Patyrusi projekto organizatorių komanda kartu su dalyvaujančių mokyklų pedagogais taiko aiškias, išbandytas priemones, kaip įtraukti, skatinti kuriančius moksleivius.