Kokybiškų ir prieinamų paslaugų teikimas

Nacionalinis skaitymo skatinimo projektas Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Susipažinkite su 2021 metų ,,Vasara su knyga“ skaitymo akcija ir kvieskite prisijunkti prie skaitymo iššūkio visus: jaunimą, moksleivius, šeimas su vaikais, dirbančiuosius ir senjorus, užsienyje gyvenančius lietuvius. 

Kontaktinė informacija:
Šarūnė Leikienė, Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriaus vyr. bibliotekininkė-metodininkė 
Tel. (8 45) 43 56 77, el. p. sarune.leikiene@pavb.lt

Tarptautinis skaitymo skatinimo projektas ,,Šiaurės šalių vaikų knygos potvynis“

Stebėkite virtualų parodos pristatymą.

Projekto tikslas – supažindinti vaikus, jaunimą ir specialistus su klasikine ir šiuolaikine Šiaurės ir Baltijos šalių vaikų literatūra, inovatyviais formatais skatinti skaitymo įpročius, didinti šiaurietiškos literatūros matomumą Lietuvoje, pritraukiant dideles auditorijas į Panevėžį. Bendradarbiaujant su partneriais bus parengtos specialios programos tikslinėms grupėms: kūrybinių dirbtuvių ciklai vaikams, jų tėvams ir jaunimui, mokymai mokytojams, atminties institucijų specialistams.

Lietuvos moksleivių ir jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas ,,Mano senas drauge…“, skirtas Elenai Mezginaitei atminti

2021 metais vykdomas projektas – Lietuvos moksleivių ir jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge“, skirtas Elenai Mezginaitei atminti, ypač reikšmingas. Žanras – dainuojamoji poezija – labiausiai skatinantis jaunimą dainuoti lietuvių kalba, šviestis, skaityti, ieškoti sau artimos minties, emocijos, suprasti žodžio prasmę, išgirsti poetinės kalbos skambesį.

Mano senas drauge...

Projekto metu planuojamos veiklos:

Edukacinis užsiėmimas su savanoriais spalio mėnesio pabaigoje.
Konkursinis ir laureatų koncertai, edukacinis užsiėmimas – lapkričio mėnesį.
Filmo apie festivalį montavimas – lapkričio–gruodžio mėnesiais. Maloniai kviečiame mokyklas prisidėti prie jaunųjų talentų paieškos.

Kontaktinė informacija:
Arnoldas Simėnas, Komunikacijos ir kultūros vadybos skyriaus kultūros projektų vadovas
Tel. (8 45) 46 55 65, el. p. arnoldas.simenas@pavb.lt

Skaitymo skatinimo projektas „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“

Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ – tai eilę metų vykstantis, vienas stipriausių Panevėžio regiono kuriantį jaunimą telkiančių projektų. Per minimus metus projekte dalyvavo daugiau nei 500 moksleivių, apie 30 proc. jų – kelerius metus iš eilės.

„Jaunųjų kūrėjų almanacho 2019“ sutiktuvės ir „Sidabrinio Nevėžio“ apdovanojimai

Patyrusi projekto organizatorių komanda kartu su dalyvaujančių mokyklų pedagogais taiko aiškias, išbandytas priemones, kaip įtraukti, skatinti kuriančius moksleivius.

Kontaktinė informacija:
Arnoldas Simėnas, Komunikacijos ir kultūros vadybos skyriaus kultūros projektų vadovas
Tel. (8 45) 46 55 65, el. p. arnoldas.simenas@pavb.lt