Vytauto Didžiojo mirties 500 metų sukaktuvėms paminėti albumas, 1430-1930

vytauto-didziojo-mirties-500-metu-sukaktuvems-pamineti

Tai ribotu tiražu išleistas garsusis 1930 m. albumas, kurio originalo vertė siekia 1000 eurų! Tai gražiausia Nepriklausomos Lietuvos knyga – milžiniško grožio, dydžio ir vertės albumas, kuris lyg laiko mašina nukels į viltingiausią Lietuvos periodą – tarpukarį.
Šimtai unikalių nuotraukų, mūsų pramonės klestėjimo įrodymai, mūsų armijos galybė, svarbiausios asmenybės ir įvykiai…
Tai – unikali dovana kiekvienam tikram Lietuvos patriotui ir nepaprastai brangus metraštis, įamžinęs mūsų senelių ir prosenelių kurtą Lietuvą.

Lietuva niekuomet nebuvo tokia stipri savo dvasia kaip prieš 90 metų, kai 1930 m. minėjo savo didvyrio Vytauto Didžiojo 500 mirties metines ir džiaugėsi neseniai atkurta Nepriklausomybe. Stulbinama mūsų šalies progreso dvasia stebino net visko mačiusią Europą… Šiame albume užfiksuota viskas, ką didingiausio pavyko sukurti smetoninėje Lietuvoje – tai unikalus istorinis žvilgsnis į mūsų mylimą Tėvynę su šimtais nuotraukų, faktų ir įdomybių.

Naujai išleista viena iš labiausiai kolekcininkų vertinamų tarpukario knygų „Vytauto Didžiojo mirties 500 metų sukaktuvėms paminėti albumas, 1430-1930“:

*Su specialiai pagamintais metalizuotais kampais, papuoštais Gediminaičių stulpais
*Kiekvienas egzempliorius – numeruotas, pridedamas autentiškumo sertifikatas
*Trys šilko juostelės: geltona, žalia ir raudona
*Papildomai didelio formato kartu: Vytauto Didžiojo portretas, senovinės Lietuvos žemėlapis ir “Žalgirio mūšio” kopija

Šis „Vytauto Didžiojo mirties 500 metų sukaktuvėms paminėti albumas, 1430-1930“ ne tik svarbus, kaip tarpukario Lietuvos gyvensenos istorijos dokumentas, bet ir kaip ryškus tuometinės Lietuvos paveikslas, pasižymintis tiek informatyviu turiniu, tiek aukšto lygio meniniu apipavidalinimu. Gausybėje nuotraukų vaizduojami įvairaus rango pareigūnai ir tarnautojai, vieši renginiai, mitingai ir eisenos, paminklų Vytautui Didžiąjam atidengimai. Šiame albume įamžinta jubiliejinių Vytauto Didžiojo mirties metinių šventė, to laikmečio visuomenės vertybinės nuostatos.