Viskas arba nieko

1649745368_VISKAS_arba_NIEKO_virselis_3D_obuolys_LT_04

Ilgai lauktas bestselerio ,,Pasakyk Taip” autorės Simonos Šaros naujas romanas! Lukos pasaulis dužo į šipulius, kaip ir jos širdis, kuri virto ledo gabalu. Laikas nepagydė jos širdies žaizdų, tik padėjo nurimti. Nors ji labai troško, nepadėjo ir užmiršti. Visi ilgai neigti jausmai sudrebino Lukos pasaulį vos tik ji vėl išvydo Aideną… Tačiau kerštas, nerimas, pavydas ir saldžios laimės paieškos įtraukia juos į nesibaigiančių išbandymų sūkurį. Ar šį kartą jiems pavyks susitvarkyti su užgriuvusiomis nelaimėmis ir atrasti vienas kitą iš naujo?

Nuėję ilgą atradimų ir nusivylimų kelią Luka ir Aidenas nesugebėjo išsaugoti savo santykių – jie išsiskyrė. Be galo patrauklus ir turtingas viengungis Aidenas trokšta susigrąžinti mylimąją. Deja, patyrusi per daug skaudžių gyvenimo smūgių, mergina nustojo tikėti meile. Po skyrybų Aidenas liko toli Čikagoje, o Luka, atvertusi naują gyvenimo puslapį, grįžo gyventi į Lietuvą, tikėdama, kad čia gali susikurti svajonių namus.

Bet… Lukos nebetenkina turimas darbas, namai, savanoriavimas hospise. Jos širdis liko Čikagoje su Aidenu. Tiek metų melavusi sau, kad jo nekenčia, nemyli, nenori daugiau matyti, Luka supranta, kad klydo – meilė niekur nedingo, tik tyliai pasislėpusi kamputyje laukė tinkamo laiko sugrįžti. Likimo ruletė išridena laimingą skaičių, naujai atgimusi viltis sudrebina Lukos gyvenimą nuo pamatų, tačiau ar praeities šešėlis neapkartins naujai kuriamos Lukos ir Aideno laimės, o dabarties baimės nesunaikins vilties?