Sutramdyta meška

Sutramdyta meška

Savo veiklos srityse garsios moterys Beata Nicholson, Odeta Bložienė ir Rosita Kanapeckaitė pristatė knygą „Sutramdyta meška“. Ji yra skirta tiems, kurie išbandė visus įmanomus mitybos planus, jau aplankė daugelį miesto klubų ir vistiek suprato, kad yra linkę tiesiog „meškėti“. Taip taip, tai dar viena knyga apie mitybą bei svorį, tačiau šį kartą autorės kviečia į pagalbą pasitelkti savo smegenis bei pataria kaip sėkmingai tą padaryti.

„Sutramdyta meška“ – lengvu ir smagiu stiliumi parašyta patarimų bei sveikų receptų knyga. Sena tiesa yra ta, kad mums numesti svorio trukdo smegenys. Neretai mes slepiamės po įvairiais ligų pavadinimais, kaltiname genetiką, tačiau pasitelkus valią ir privertus savo galvą dirbti taip, kaip norime, galime pasiekti rezultato. Autorės teigia, kad savo dėmesį reikia skirti ne skaičiukams ir kilogramams, o jausmams. Tai yra tiesiausias kelias į pergalę.

Kartais atrodo, kad laimės jausmas ir svoris yra tiesiogiai susiję. Tačiau iš tiesų antsvorio turintys žmonės gali trykšti nuoširdžiausiu gyvenimo džiaugsmu, o tuo tarpu idealius skaičiukus atitinkančio kūno savininkai visai nesidžiaugs žiūrėdami į veidrodį. Beata Nicholson teigia, kad pagrindinė knygos „Sutramdyti mešką“ mintis yra tiesiog įsiklausyti į save. Vidinis balsas gali pasufleruoti, kada laiku sustoti. Tą momentą autorė žaismingai vadina vidinės meškos sutramdymu.

Autorės suvienijo savo žinias ir parengė sveikų ir svoriui draugiškų receptų rinkinį, apjungtą su efektyviu svorio kontrolės metodu. Psichologė ir psichoterapeutė Rosita Kanapeckaitė pasirūpino teorine knygos puse.

Nesuklyskite! Sveiki receptai nėra vien tik salotų lapas su vištienos krūtinėle. Leidinyje skaitytojai ras gardžių pagrindinių patiekalų, naujų ir įdomių garnyrų, duonos bei desertų receptus, kurie ne tik paįvairins mitybą, bet ir džiugins svarstykles.

Beata Nicholson – laidų vedėja, žurnalistė, tinklaraštininkė, kulinarinių knygų autorė. Beata yra parašiusi devynias receptų knygas, taip pat leidžia kulinarinį žurnalą „Beatos Virtuvė“.
Odeta Bložienė – restoranų tinklo „Jurgis ir drakonas“ ir „Brooklyn Brothers“ vadovė. Odeta dažnai skaito paskaitas visuomenei, rašo straipsnius įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Beata ir Odeta yra seserys.
Rosita Kanapeckaitė – karininkė, psichologė-psichoterapeutė. Ji dėsto Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Moteris yra dėmesingo įsisąmoninimo instruktorė.