Sąmoningas kūdikis

1661344840_samoningas-kudikis

Aletha Solter yra šveicarų kilmės amerikiečių raidos psichologė, dviejų suaugusių vaikų mama, tarptautinė lektorė, seminarų vedėja ir konsultantė. Ji studijavo su dr. Jeanu Piaget Ženevos universitete, kur įgijo žmogaus biologijos magistro laipsnį. Kalifornijos Santa Barbaros universitete apgynė psichologijos daktaro laipsnį. Daugelio straipsnių ir knygų specialistams ir tėvams autorė.

Bet kuriame šimtmetyje pasirodo vos viena kita knyga, galinti nukreipti žmoniją link gerokai aukštesnio psichikos sveikatos lygio. Paprasta ir lengvai skaitoma dr. A. Solter knyga įteikia mums kūdikio (o vėliau ir suaugusiojo) psichikos sveikatos raktą. Mano įsitikinimu, kiekvienas būsimasis tėvas ar motina turėtų perskaityti jos knygą „Sąmoningas kūdikis”.

Med. dr. Paulas Verechackas, psichoterapeutas ir knygos „Psichoterapija ir gilesnysis „Aš”

Knygoje „Sąmoningas kūdikis” suteikiama daug žinių ir praktinių patarimų daugeliu vaikų auginimo klausimų: kaip elgtis su verkiančiu kūdikiu, kaip drausminti, kaip mokyti eiti į tualetą. Jos stilius aiškus, glaustas ir gyvas. Malonu skaityti, ir labai rekomenduoju šią knygą būsimiems tėvams. 

Med. dr. Thomas R. Verny, psichiatras, knygos „Kūdikio paslaptys iki gimimo” (The Secret Life of the Unborn Child) autorius