Pasirink mane

pasirink-mane

Tess Gerritsen detektyvų ir trilerių žanro gerbėjams pristatinėti nereikia. Jos knygų serija apie medicinos ekspertę Morą Ailz ir detektyvę Džeinę Ricoli populiari visame pasaulyje. Gary Braver – skaitytojų pripažintas detektyvų rašytojas. Kartu šie autoriai apjungė savo jėgas ir sukūrė įtemptą ir įtraukiančią istoriją „Pasirink mane“, kurią įkvėpė #MeToo judėjimas.

Tarina Mur buvo jauna, graži, charizmatiška ir protinga. Tad kodėl ji atėmė sau gyvybę iššokdama iš savo namų balkono? Į šį klausimą atsakymo ieško detektyvė Frenkė Lumis. Tyrėja abejoja ar jaunos studentės mirtis tikrai savižudybė, o jos abejones dar sustiprina žinia, kad Tarina Mur laukėsi.

Anglų literatūros profesorius Džekas Dorianas žavėjosi Torina. Tarsi gaivaus oro gurkšnis ji turėjo viską: proto, žavesio, ugnelės. Torina nepaisė ribų ir, svarbiausia, žavėjosi profesoriumi. Tačiau buvo ir tamsioji pusė, grasinanti ne tik Džeko karjerai bet ir šeimai. Tarinai mirus jų romanas tikrai iškils į viešumą.

Detektyvė įsitraukia į tyrimą, kuris gerokai painesnis, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio. Taip, Džekas buvo svetimautojas, apgaudinėjęs žmoną. Tačiau ar jis galėjo nužudyti besilaukiančią merginą?

Tess Gerritsen ir Gary Braver duetas supynė įmantrų siužetą, kuriame kiekvienas veikėjas turi savo paslapčių. Psichologinio trilerio „Pasirink mane“ istorija pasakojama kelių veikėjų lūpomis, o kiekvienas personažas įneša naujų, intriguojančių detalių.

Tess Gerritsen – amerikiečių rašytoja, medicinos mokslų daktarė. Autorė baigusi studijas ne vienerius metus dirbo gydytoja. Rašyti ji pradėjo išėjusi motinystės atostogų ir sukūrė kriminalinį trilerį. Po to rašė kriminalinius meilės romanus, o tarptautinės sėkmės sulaukė apjungdama savo medikės išsilavinimą bei rašytojos talentą bei pristačiusi medicininius trilerius.