Pasimatymas

Vaizdas be pavadinimo

„Pasimatymas” – aštrus ir nenuspėjamas psichologinis trileris apie tai, kaip viena lemtinga naktis gali apversti gyvenimą.

Alės gyvenimas byra – skyrybos su mylimu vyru, vėl sugrįžtantys persekiojantys vaikystės traumų prisiminimai, nesėkmingas bandymas kabintis į gyvenimą…

Draugai įkalbinėja Alę pradėti viską iš naujo – juk negalima visą laiką gyventi praeitimi. Pagaliau Alė išdrįsta nueiti į pasimatymą. Ji rengiasi praleisti šeštadienio vakarą su patikimai atrodančiu vyruku iš pažinčių svetainės.

Trilerio „Pasimatymas“ veiksmas vystosi greitai ir atveria vis gilesnes mūsų baimes. Tai psichologinis siaubo trileris, neperkrautas medicininiais terminais, skaidrus ir… baisus.

Jensen meistriškai imasi jautrių temų, tačiau net ir rašydama ramiai ir tarsi neutraliai sugeba sukurti siaubo istoriją. Ji geba perteikti tikrus veikėjų išgyvenimus, o skaitytojas susitapatindamas su herojais patiria visas jų emocijas. Kiekvienas pasakojimo žodis kruopščiai apgalvotas. Tai talentingai parašyta istorija.