Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime

Milžinų nugalėtojai

Pasaulyje žinomo dvasinio mokytojo Leif Hetland knyga „Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime“ atskleidžia taisykles, kurias pasitelkę galite įveikti didžiausias savo baimes ir kliūtis arba, kaip autorius tai vadina, milžinus. 

Pasaulis pilnas milžinų. Vieni kasdien beldžiasi į mūsų duris, grasindami apversti mūsų gyvenimus aukštyn kojomis, kiti gyvena kažkur tolėliau, saugodami lobius ir šlovę ir laukdami, kas šįkart mes jiems iššūkį. 

Galbūt jūsų milžinas yra skola ir apie ją vis primenantys pranešimai. Galbūt tai liga – išgirsta diagnozė, kuri atima viltį ir džiaugsmą. Galbūt tai sužeidimas, kuris sujaukė visas jūsų svajones. Galbūt jūsų milžinas yra kenčiantys žmonės aplink jus ar nelygybė, kurią pastebite. Galbūt tai baimė – tiesiog paralyžiuojančios abejonės, kurios sukelia nerimą ir depresiją. Badas, ligos, skurdas, korupcija, piktnaudžiavimas, apgaulė, karas, priklausomybės, neapykanta – mes gyvename milžinų pasaulyje. 

Tačiau mes gyvename ir milžinų nugalėtojų pasaulyje!

Iš naujo susipažinkite su Dovydo ir Galijoto istorija, sužinokite pagrindines taisykles, kurios padės susigyventi su savo baimėmis, įveikti kliūtis ir nugalėti milžinus, trukdančius gyventi laimingą ir pilnavertį gyvenimą.