Miestelis prie vandenyno

Vaizdas be pavadinimo

Romanų autorė Elin Hilderbrand knygoje „Miestelis prie vandenyno“ paleido tikrą gandų malūną. Nantaketo miestelyje sproginėja nuoskaudos, į paviršių lenda slopintas pyktis ir, regis, kiekvienas gyventojas tik ir taikosi įskaudinti kitą. Ir dėl visko kalti nevaldomi gandai.

Rašytoja Madlena King ir Greisė yra geriausios draugės, keliančios visos Nantaketo bendruomenės pavydą dėl savo sėkmingų santuokų, gražių vaikų ir dvigubų sekmadienio pasimatymų su atsidavusiais vyrais. Tačiau šią vasarą kažkas pasikeitė. Ir jei Nantakete yra kažkas, ką gyventojai mėgsta labiau nei kokteilius, paplūdimį ir įspūdingus saulėlydžius, tai yra gandai.

O gandai sklinda apie tai, kad Madlena kovoja su rašytojo bloku, jos knygos terminai artėja, sąskaitos kaupiasi, o tušti puslapiai varo į neviltį ir pragaištingą problemos sprendimo būdą.

Dar gandonešiai praneša, kad Greisė, besistengdama savo ir taip nuostabų sodą paversti šedevru, kiek glaudžiau nei būtina bendradarbiauja su tvirtai sudėtu ir dailiu kraštovaizdžio specialistu.

Ir dar gandai skelbia, kad Greisės vyras Edis, sėkmingas salų nekilnojamo turto vystytojas, pradėjo gana neįprastą šalutinį projektą ir suka į kairę su Madlena.

Netyli paskalos ir apie Madlenos sūnų bei Greisės dukrą bei jų nederamus santykius.

Ir kai gandai įsisuka tiek, kad visi veikėjai susiduria su sudaužyto gyvenimo grėsme, Madlena su Greise stengiasi atstatyti viską į vietą, tačiau, pasirodo, kad tiesa gali būti blogesnė už paskalas!

Romanas „Miestelis prie vandenyno“ įtrauks nuo pirmo sakinio. Elin Hilderbrand tikrai moka vystyti dėmesį išlaikantį siužetą ir nė nepastebėsite, kaip tirpsta puslapių skaičius!

Elin Hilderbrand – amerikiečių rašytoja, gyvenanti Nantaneke, kuriame, dažniausiai, vystosi ir jos romanų veiksmas. Autorė jau sukūrė daugiau nei 20 romanų, kurie sulaukia puikių atsiliepimų ir tampa bestseleriais.

Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė