Lovoje su melagiu

Lovoje su melagiu

„The New York Times“ bestselerių autorius Gregg Olse trileryje „Lovoje su melagiu“ pina įtemptą siužetą, šeimos paslaptis bei melus. Jis klausia, ar gerai pažįstate žmogų, su kuriuo gyvenate?

Adamas ir Sofija Vorneria nusprendžia daugiau laiko skirti šeimai ir kartu su trejų metų dukra praleisti ilgąjį savaitgalį turistinėje trobelėje. Nuošali vieta, gamtos apsuptis ir visi reikalingi patogumai – puiki vieta atostogoms. Šeima planuoja maudytis, ieškoti moliuskų, plaukioti kanale, kepti kepsnius ir kitaip pramogauti bei mėgautis ramybe. Šalia vos du kotedžai. Viename gyvena moteris su dviem anūkais, kitame – dar viena pora.

Laikydamasi plano šeimyna idiliškai leidžia laiką, tačiau antrą viešnagės rytą, plaukiodamas su dukra, Adamas pamato, kaip svetimas vyras krante skriaudžia jo žmoną. Kai jis parsikapsto, Sofijos neberanda. Atvykę policininkai įtariai žiūri į Adamo liudijimą, nors nusikaltimą matė ir senyvo amžiaus vyras. Detektyvė Li, sena Adamo pažįstama, pažada padaryti viską, kad surastų dingusią Sofiją. Tačiau ar policininkė nėra per daug šališka?

Kas pagrobė Sofiją? Kuo su šia istorija susijusi kita atostogaujančia pora? Trileryje „Lovoje su melagiu“ klausimų bus daugiau nei atsakymų, kuriuos sužinosite tik pačioje pabaigoje. Nuo siužeto vingių net galva sukasi ir tampa sunku suprasti, kuris veikėjas meluoja, o kuris… Irgi meluoja! Jei tokio psichologinio trilerio žanras jums patinka, tai autorius Gregg Olse tikrai nenuvils.

Gregg Olse – amerikiečių rašytojas per savo karjerą pademonstravęs gebėjimą kurti įtraukiančius pasakojimus apie žmones, kuriems gyvenimo aplinkybės susiklostė itin nepalankiai. Jis rašo tiek grožinę, tiek negrožinę literatūrą ir tiek vienos, tiek kitos knygos giriamos skaitytojų atsiliepimuose. Ne tik puikios apžvalgos, bet ir įvairūs apdovanojimai leidžia tikėtis talentingai suregztų istorijų, kurios lengvai užkopia į „The New York Times“, „USA Today“ ir „The Wall Street Journal“ bestselerių viršūnes.

Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis.