Lietuvos istorija

1703158747_Capture

Adolfo Šapokos knyga „Lietuvos istorija“ su specialiais metalo kampais, trispalve šilko juostele ir Žalgirio mūšį vaizduojančia spalvota puslapių briauna – tai tobula dovana kiekvienam tikram Lietuvos patriotui

    Beveik 2 kg XXL įrištas leidimas

    Apsauginiai metalo kampai su Gediminaičių stulpais

    Įspūdingi lapai su Žalgirio mūšio paveikslu, unikaliai atspausdintu ant knygos puslapių briaunos

    Viduramžių valdovų portretai priešalapiuose

    Trys šilko juostelės: geltona, žalia ir raudona

Dar 1936 m. Adolfas Šapoka pirmasis parengė lietuvių istorikų rašytą „Lietuvos istoriją“, kaip jis pats nurodo, be kaimynų simpatijų ir antipatijų. Tai iki šiol nepralenktas veikalas, kuriame aiškiai ir glaustai pateikiama visa Lietuvos istorija nuo paleolito iki leidinio pasirodymo laikų.

„Lietuvos istorija“ – tai lietuvių Laisvės simbolis. Sovietmečiu daugybė tautiečių traukdamiesi į Vakarus kartu pasiėmė ne ką nors kitą, bet būtent „Lietuvos istoriją“, o likę okupuotoje Lietuvoje paslapčiomis ją skaitė ir tokiu būdu išsaugojo savastį. Atkūrus nepriklausomybę „Lietuvos istorijos“ reikšmė neblėso – ji ir toliau žadino patriotinius jausmus ir vienijo tautą. Šiandien dėl neramumų kaimyninėse šalyse ir visame pasaulyje knyga išlieka svarbi kiekvienam lietuviui kaip neišsenkantis vilties ir stiprybės šaltinis.

Prezidentas Valdas Adamkus