Lietuva ir mes

Lietuva ir mes


Nacionalinis fotoprojektas „LIETUVA ir MES“ – unikali išliekamoji vertybė ateities kartoms ir kiekvienam iš mūsų.

Nacionalinis fotoprojektas „LIETUVA ir MES“– tai Lietuvos valstybės atkūrimo 100–mečiui ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirtas projektas, įamžinantis veikliausius, kūrybingiausius ir iškiliausius šiandienos Lietuvos žmones. Nuotraukose, kurių herojai – žymiausi visuomenės veikėjai ir verslo atstovai, iškiliausi mokslo, sporto, kultūros bei meno pasaulio kūrėjai, buvo kuriamas gyvas, betarpiškas ir neoficialus mūsų kasdienio gyvenimo bei VISOS LIETUVOS ATSPINDYS.

Reprezentacinis, monumentalus ir unikalus, iš 564–ių specialiai šiam fotoprojektui sukurtų, konceptualiai įvairiausių fotografijų sudarytas fotoalbumas leis mūsų šalies partneriams, draugams ir svečiams iš arti pažinti ŠIANDIENOS LIETUVĄ, o mūsų vaikams, anūkams ir ateities kartoms – prisiliesti prie šimtmečio Lietuvos nuotaikos, emocijų bei kasdienio gyvenimo akimirkų.

Fotoprojektas pradėtas organizuoti dar 2017– ųjų metų pradžioje, o pats fotoalbumas „LIETUVA ir MES“ plačiajai visuomenei bus pristatytas 2020 metų kovo mėnesio 11 dieną, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30–ąsias metines.

Fotoalbumas „LIETUVA ir MES“ – tai palikimas ateities kartoms, turėsiantis neabejotiną istorinę, dokumentinę, meninę ir kultūrinę išliekamąją vertę bei ilgus metus reprezentuosiantis mūsų šalį visame pasaulyje.

„Šį ypatingą laiko tarpsnį nuo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio iki šiandienos siekėme įamžinti ateinančioms kartoms tai, ką Lietuva ir mes visi kartu sukūrėme, pasiekėme, užauginome per tris dešimtmečius nuo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo. Siekėme įamžinti paprastą, atsitiktinę ir įstabią mūsų visų gyvenimo kasdienybę.
Trejų metų kelionė po nuostabų kraštą ne tik neįtikėtinai praplėtė mūsų kūrybinės komandos akiratį, bet ir itin maloniai nustebino. Nustebino, nes nesitikėjome įvairiausiuose šalies kampeliuose sutikti tiek daug skirtingų, įdomių, veiklių, dvasiškai stiprių ir labai paprastų bei iškilių žmonių, kurių kiekvienas gyvena, dirba, kuria Lietuvą ir Lietuvai taip, kaip leidžia jų jėgos, mintys, tikėjimas ir širdis. Tokius mes juos ir pamatėme…
Šis fotoprojektas – tai akivaizdus įrodymas, kad kiekvienas iš mūsų, atkaklus bei mylintis savo šalį, gali ir siekia savo gyvenimo tikslų bei svajonių išsipildymo dabar ir ne kur kitur, o čia, Lietuvoje.

GYTIS DAUGĖLA
Leidėjas