Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis!

1602491832_img017_copy

Anželika Stackevič – saviugdos, meilės sau ir moteriškumo seminarų dėstytoja, knygų autorė. Savo pirmojoje knygoje išmokiusi moteris jaustis laimingomis, Anželika tęsia prasmingą darbą ir pristato naują knygą „Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis“. Tai lengva forma parašytas nėštumo vadovas, kuriame skaitytojos ras visus atsakymus į nerimą keliančius klausimus.

Lauktis vaikelio – likimo dovana ir džiaugsmas! Tačiau pirmosioms emocijoms nuslopus, po truputį atsėlina baimė ir kyla daug klausimų. Ką valgyti? Ar saugu mylėtis? Ar galiu gerti vaistus? Kaip saugiai sportuoti? Kas vyksta su mano organizmu? Žinoma, svarbiausiais klausimais rekomenduojama konsultuotis su gydytojais, tačiau jei ieškote geros draugės palaikymo ir patirties, tai atsiverskite knygą „Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis“.

Anželika Stackevič rašo lengvai ir žaismingai. Jos tekstas nekelia streso, verčia šypsotis ir gerokai nuramina, nes čia moterys ras atsakymą, kaip nėštumo metu saugiai rūpintis savo išvaizda ir sveikata. Tai apima ir kosmetikos pasirinkimą, ir mitybą bei įvairius maisto papildus.

Daug vietos skirta ir bendravimui su vyru. Juk jis viso nėštumo ir laukimo dalis, todėl nepaprastai svarbu išlaikyti gražius santykius. Neretai nėštukės išsigąsta, atitolsta, nustumia vyrus į antrą planą, tačiau laimės tai nesuteikia nei vienai pusei. Autorė dalijasi patarimais, kurie pravers kiekvienai šeimai.

Be abejo, Anželika Stackevič, kuri pati aktyviai sportavo, neapleido ir šio klausimo. Kaip mankštintis saugiai, kokias sporto rūšis pasirinkti, kokius pratimus daryti? Visi atsakymai knygoje „Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis“.

Žinoma, sportas, mityba, išvaizda, santykiai – be galo svarbios temos, nes nuo jų, neretai, priklauso pasitikėjimas savimi ir gera savijauta. Tačiau daugeliui būsimų mamų rūpi, kas darosi su jų organizmu, ar atėję pojūčiai įprasti, ar normalu taip jaustis šiuo metu? Anželika Stackevič tiesia ranką ir palaiko, dalijasi patirtimi bei žiniomis apie vaisiaus vystymąsi. Taip pat ji pataria, kaip tinkamai paruošti kūdikio kraitelį ir kaip pačiai pasiruošti didžiajai naujo žmogučio atėjimo dienai.

Laukiatės? Jūs ne viena! Anželika Stackevič parengė dešimt tikrų istorijų, kuriose kalbina kitas laiminga nėštukes. Pamatysite, kad kiekviena turi baimių, nerimauja dėl įvairių priežasčių, tačiau visos gali būti laimingos ir susilaukti laimingo kūdikio!