Kupidonas kartoniniais sparnais

Kupidonas kartoniniais sparnais

Naujas populiarios prancūzų autorės Raphaëlle Giordano romanas apie savęs pažinimą bei asmeninės laimės paieškas.

Visiems pasitaiko tokių dienų, kurios visiškai pakeičia gyvenimo kursą. Šiandien Mereditę ištinka būtent tokia diena. Kai jos draugas pareiškia, kad lyg ir norėtų santykiuose padaryti pertrauką, mergina pameta galvą. Ji nebežino, nei kas ji tokia, nei kuria kryptimi juda jos gyvenimas. Mereditė net nenumano nuo ko pradėti kuopti šiukšlyną galvoje. Pagalbos ranką ištiesia draugė, kuri padovanoja užrašų knygelę ir pasiūlo keliauti aplink pasaulį. Kelionės metu Mereditė turės užrašyti visas mintis bei savo išgyvenimus. Tokia terapija turėtų padėti atsakyti į klausimą, ar įmanoma pasiruošti meilei.

Iš pradžių Mereditė abejoja, ar mintis tokia jau gera. Tačiau protas sako, kad aplinkos pakeitimas turėtų išeiti į naudą ir padėti surikiuoti mintis, ar ne? Taigi, ji priima pasiūlymą. Kelionėje per Paryžių, Londoną bei Niujorką mergina pripildo užrašų knygelę mintimis apie save ir meilei keliamus lūkesčius. Ir ji pamažu suvokia, kad norint gyventi bei mylėti pilnai pakanka kelių paprastų atsargumo priemonių: sudarykite taiką su savimi ir atidėkite skausmingus prisiminimus, įsiklausykite į save ir pripažinkite savo vertę, neklausykite abejonių ar pavydo balso ir – svarbiausia – nepamirškite nukreipti savo norų į konkretų tikslą. Mažos auksinės taisyklės, kurios padės neiškrypti iš kelio. Supratusi šias tiesas Mereditė turi įgyvendinti sunkiausią užduotį – realiai pritaikyti tai, ką atrado.

„Kupidonas kartoniniais sparnais“ – privers pasinerti į savo vidinį pasaulį. Mes visi bijome nežinomybės, bet kartu su pagrindine veikėja galime išmokti atrasti savo stiprybę ir į gyvenimą įsileisti meilę. Knyga sukels minčių apie meilę, ištikimybę ir santykius. Kūrinį pamėgs tie, kurie mėgsta motyvuojančias istorijas. Jei patiko Laurent Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“ – patiks ir „Kupidonas kartoniniais sparnais“.