Keto vėžiui valdyti

keto-veziui-valdyti

 Miriam Kalamian yra mitybos konsultantė, pedagogė ir autorė, kurios specializacija yra ketogeninė terapija. Edukologo magistrą (EdM) ji įgijo Smitho koledže, o žmogaus mitybos magistrą (MS) – Rytų Mičigano universitete.Ji yra sertifikuota Mitybos specialistų sertifikavimo tarybos (CNS) specialistė. Savo įkvėpėju Miriam laiko dr. Thomaso N. Seyfriedą. Miriam Kalamian remiasi dešimtmete patirtimi ir pateikia išsamias rekomendacijas, kurios konkrečiai sprendžia daugybę mitybos ir gyvenimo būdo iššūkių, susijusių su vėžio diagnoze.

Miriam yra pagrindinis ketogeninės dietos populiarintojų balsas. Jos aistra padėti kitiems įgyvendinti šią dietą tiesiogiai kyla iš jos asmeninės patirties. Jos sūnui Ralfui 2004 m. gruodį buvo diagnozuotas smegenų navikas. Standartinis gydymas nesustabdė negailestingo ligos progresavimo, tapo skausmingai aišku, kad jai reikia greitai reaguoti. Būtent tai iš pradžių paskatino ją pasidomėti dr. Thomaso Seyfriedo tyrimais apie ketogeninės dietos taikymą vėžiui gydyti.

Miriam taip derina mitybos strategijas su gyvenimo būdo modifikacijomis, kad sukurtų individualų gydymą, skirtą įvairioms ligoms, kurios šiuo metu laikomos sunkiai išsprendžiamomis, įskaitant su amžiumi susijusias, neurodegeneracines ir bariatrines ligas. Miriam su vyru gyvena Montanoje.