Kai tu mane matai

Kai tu mane matai

Tarptautinių bestselerių autorė Lisa Gardner – trilerių žanro karalienė. Knygoje „Kai tu mane matai“ ji į vieną vietą suveda nuolatines savo knygų veikėjas. Neįtikėtinai intriguojantį ir supintą siužetą turės išnarplioti Didi Voren, Flora Dein ir Kimberlė Kvinsi. Nors veikėjai rašytojos knygose persipina, jas skaityti galima ir kaip atskiras istorijas.

Mažame miestelyje šalies pietuose Flora Dein dirba kartu su tyrėjų grupe, bandančia sumedžioti kiekvieną jau mirusio serijinio pagrobėjo Džeikopo Neso paliktą pėdsaką. Flora buvo jo paskutinė auka, mažoje dėžutėje kalinama 472 dienas. Ji išgyveno ir pagrobėją pažįsta geriausiai iš visų. Net ir miręs nusikaltėlis vis dar kelia grėsmę. Kalnuose du žygeiviai rado palaikus, kurie, spėjama, priklausė dar vienai plėšrūno aukai.

Miestelis, kuriame dirba komanda, atrodo nuostabus turistų traukos centras. Tačiau jis nėra draugiškas svetimiems žmonėms. Tai miestelis, kuris slepia daugybę paslapčių. Miestelis, iš kurio ne visi išsikapstys gyvi. Čia FTB agentė Kimberlė Kvinsi, seržantė Didi Voren, Flora Dein ir kompiuterių analitikas Kytas Edgaras tyrimo metu sutinka moterį, kuri kalba tik per savo meną. Ar ji galėtų būti atsakymas, trūkstama nuoroda, aiškinantis, kokią žalą padarė Džeikobas Nesas?

Psichologinio trilerio „Kai tu mane matai“ puslapiai alsuoja įtampa. Istorija pasakoma iš įvairių veikėjų perspektyvos, o skaitytojais atsiliepimuose rašo, kad nuo knygos neįmanoma atsitraukti. Lisa Gardner moka kurti intrigą ir niekada nenuvilia!

„Kai tu mane matai“ – greito tempo ir įtampos gerbėjams. Taip pat visiems, kuriems įdomūs FTB darbo grupių procedūrų ir metodikų aprašymai.

Lisa Gardner – viena žymiausių šiuolaikinių trilerių ir detektyvų rašytojų. Ji sukūrė kelias knygų serijas, nors naujuosiuose kūriniuose autorės veikėjai susitinka ir dirba kartu. Beje, Lisa Gardner turi ir slaptą romantinę pusę. Jei persisotinsite įtampa, žinokite, kad prisidengusi Alicios Scott slapyvardžiu ji rašo ir meilės romanus.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Bacevičienė