Jau laikas

jau-laikas

Ričardo Malinausko, ilgamečio Druskininkų mero, gyvenimas – lyg psichologinis trileris, kupinas veiksmo, netikėtų posūkių ir įtampos: sėkmingas verslininkas, įtakingas politikas, viena ryškiausių asmenybių Lietuvos savivaldos istorijoje ir vienas labiausiai Lietuvoje puolamų žmonių.

Knyga „Jau laikas“ – tai atviras, tiesus ir drąsus jo pasakojimas apie sudėtingą netikėtumų kupiną kelią į verslo bei politikos aukštumas ir tai, ką tenka ištverti žmogui, prieš kurį nusitaiko tarpusavyje susisaisčiusi korumpuota sistema.

Aštriai ir be užuolankų autorius kalba apie politinius užkulisius, juose suvešėjusius interesus, kuriems ginti sutelkiamos politikų, teisėsaugos ir žiniasklaidos pajėgos. Suvokti jų galią ir atsilaikyti prieš jas – be galo sunku, bet kartą pasidavus atgal kelio jau nebebūtų.

Knygoje – skaudžia asmenine patirtimi paremtos įžvalgos, ne vienerius metus analizuoti faktai ir įvykiai, prisiminimai apie vaikystę, itin griežtą auklėjimą, sunkų darbą, lagaminais vežiotas dideles pinigų sumas, patirtą artimiausių žmonių išdavystę, bandymus palaužti psichologiškai, persekiojimą ir ištikimybę pagrindinei gyvenimo nuostatai: nepasiduoti.