Gliukozės revoliucija : mesk svorį, pažabok norą užkandžiauti, susigrąžink energiją; gyvenimą keičianti cukraus kiekio kraujyje subalansavimo galia

1695365803_5adb702a3c29231d9fe9c5857fe224cb_1800x1800

Gliukozė, arba cukrus kraujyje, – tai mažytės molekulės mūsų organizme, darančios didžiulį poveikį mūsų sveikatai. Devyniasdešimt procentų žmonių kenčia nuo per didelio gliukozės kiekio organizme ir dauguma apie tai nė nežino.

Kokie simptomai apie tai byloja? Noras užkandžiauti, nuovargis, nevaisingumas, hormoniniai sutrikimai, aknė, raukšlės… Laikui bėgant išsivysto tokios ligos kaip II tipo diabetas, vėžys, demencija ir širdies ligos.

Remdamasi pažangiausiu mokslu ir novatoriškais savo pačios tyrimais, biochemikė Jessie’ė Inchauspé pateikia dešimt paprastų patarimų, kurie padės jums subalansuoti savo gliukozės kiekį ir atsikratyti simptomų, nesilaikant dietos ir neatsisakant mėgstamų patiekalų.

Be kita ko, perskaitę knygą sužinosite:

  • kaip maisto valgymas tinkama tvarka padės be pastangų numesti svorio;
  • kokį slaptą produktą valgydami galėsite mėgautis desertu ir vis tiek deginsite riebalus;
  • koks mažas pusryčių pokytis suteiks energijos ir panaikins norą užkandžiauti.

 „Gliukozės revoliucija“ – tai įdomi, informatyvi, naujausiais moksliniais tyrimais paremta knyga, kuri pakeis jūsų mąstymą apie sveikatą ir iš esmės pagerins gyvenimo kokybę.