Gerai kalbėti gali visi: kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai

1706256900_eb201dcd6ee771e438629c7ca3eb25c1_1800x1800

Knyga „Gerai kalbėti gali visi“ apie gerą kalbėjimą. Tokį, kuris padeda pasiekti savo tikslų. Tai knyga, griaunanti mitą, kad viešasis kalbėjimas aktualus tik politikams ir lemtas vos keliems laimingiesiems. Nėra magijos ir išrinktųjų, yra tik kryptingai skiriamas dėmesys ir darbas. Kalbėjimas – labiau matematika nei mistika.

Ši knyga pateiks aiškius kriterijus, svarbius rengiant savo pristatymą ar kalbą, padės jausti tvirtą pagrindą po kojomis ir kalbėti įtaigiau. Tiek svečiuose, tiek susitikime, tiek seminare. Nes gerai kalbėti gali visi. Reikia tik ruoštis.

Knyga „Gerai kalbėti gali visi“ skirta prisijaukinti viešąjį kalbėjimą. Mes bijome to, ko nežinome, o apie viešąjį kalbėjimą esame prikūrę aibę mitų. Ši knyga suteiks aiškius kriterijus, kas svarbu rengiant pristatymą ar kalbą, padės jausti tvirtą pagrindą po kojomis. Be mitų, be mistikos, o su aiškiomis formulėmis, kaip kalbėti įtaigiau. Tiek seminare, tiek svečiuose, tiek susitikime. Nes gerai kalbėti gali visi. Reikia tik ruoštis.

Pirmoje knygos dalyje rasite esminius elementus, reikalingus geram pristatymui ar kalbai. Kaip ruoštis kalbai, kaip sukurti gerą pradžią, aiškų dėstymą, stiprią žinutę ar efektyvią pabaigą, kaip atrasti pauzes ar padėti sau einant į susitikimą ar lipant į sceną sakyti kalbos. Tai realia praktika pagrįsti patarimai, kurie veikia.

Antroje dalyje – interviu su įvairių profesijų atstovais, žinomais žmonėmis, kurie dalijasi savo kelione jaukinantis viešąjį kalbėjimą. Kai kuriuose interviu atrasite save, su kitais kalbėtojais gal nesutiksite, bet neabejotinai suprasite, kad mistikos šioje kelionėje nedaug. Tiesiog darbas, praktika, mokymasis iš savo ar kitų klaidų.