Didžioji jaukių namų knyga

Vaizdas be pavadinimo

„Didžioji jaukių namų knyga“, sudaryta Daivos Dmuchovskovos bei autorių kolektyvo, yra puiki dovana kiekvienam, kuris nori susikurti gražią ir jaukią namų aplinką. Keli šimtai idėjų išlaisvins fantaziją ir motyvuos dekoruoti, derinti, tvarkyti bei puošti. Siūlome knygą įsigyti internetu ir papildyti savo lentynas ar dovanoti naujakuriams!

Trumpas aprašymas prasideda seniai žinoma tiesa, kad visur gerai, bet namuose geriausia. Nesutinkate? Tuomet jums būtinai reikalingas gausiai iliustruotas leidinys „Didžioji jaukių namų knyga“, kuris padės pasiekti to, kad minėta frazė taptų tiesa.

Knygoje rasite tris šimtus šešiasdešimt penkias idėjas, pasakojimus ir patarimus. Tad juos galite skaityti ir taikyti vienu ypu ar įgyvendinti po vieną per dieną.

Kai kurie patarimai labai konkretūs, pavyzdžiui, sužinosite, kaip kuo ilgiau išlaikyti Kalėdų eglutę šviežią, kaip įdomiai supakuoti dovanas, kaip prižiūrėti porcelianą ar išsirinkti tokias kambarines gėles, kurios keltų kuo mažiau problemų. Taip pat knygos tekste rasite idėjų, kaip pasigaminti odai ir gamtai saugų valiklį, suderinti spalvas bei taip išdėstyti virtuvę, kad viskas atsidurtų po ranka ir kiltų kuo mažiau netvarkos.

Kiti tekstai ir pasakojimai labiau pažintiniai, suteikiantys naujų žinių. Pavyzdžiui, sužinosite, kiek lėkščių optimalu turėti namuose bei kaip laikantis etiketo jas rekomenduojama serviruoti. Taip pat rasite informacijos, iš kokių puodelių rekomenduojama gerti kavą bei arbatą, jei norite, kad ypatingos šių gėrimų savybės atsiskleistų kuo geriau. Sužinosite, su ką galvodami dovanas pakuoja vakariečiai ir kodėl tai daro rytiečiai, taip pat skaitytojų laukia ir Kalėdų eglutės istorija.

Trumpos ir paprastos idėjos, įdomūs faktai ir kokybiškos nuotraukos daro knygą „Didžioji jaukių namų knyga“ nepakeičiama. Kas kartą pritrūkę idėjų ir vartydami puslapius rasite vis naujų minčių, kaip sukurti svajonių namus, kuriuose leisti laiką būtų gera.