Didžioji astrologijos knyga

atsisiųsti (1)

Tai išsamiausias kada nors išleistas santykių vadovas pagal horoskopo ženklus! Tai didelio formato spalvota XXL knyga su šilko juostele, kurioje slygi neįkainojama informacija apie visus santykius Jūsų gyvenime. Nuo šiol geriau suprasite ne tik save, bet ir visus Jus supančius žmones – darbe, asmeniniame gyvenime, šeimoje!

Kaip geriausia bendrauti su bosu Jaučiu? Arba kambarioku Avinu? Arba motina Mergele? Ši knyga – vertingas vadovas pagal žvaigždes, padedantis suprasti visus santykius jūsų gyvenime nuo tėvų, brolių, seserų iki draugų ir, aišku, meilužių, sutuoktinių, vaikų, bendradarbių ir kt.

Knygos „Didžioji astrologijos knyga“ skyriai suskirstyti pagal ženklus, todėl lengvai rasite praktinių ir konkrečių patarimų, kaip padaryti, kad astrologija pasitarnautų jums visose situacijose, o žvaigždėto dangaus įkvėptos iliustracijos džiugins jūsų akis.

Sužinok apie save ir kitus – koks esi?

Darbe:

Viršininkas
Darbuotojas
Kolega
Klientas
Verslo partneris
Konkurentas

Meilėje:

Per pirmąjį pasimatymą
Romantinis partneris
Sutuoktinis
Meilužis
Buvusysis

Draugystėje ir šeimoje:

Draugas
Kambariokas
Tėvas arba mama
Brolis arba sesuo
Vaikas

Gary Goldchneider ­– vienas žinomiausių ir įtakingiausių astrologų pasaulyje. Jis keturiasdešimt metų studijavo astrologiją ir dažnai skaito paskaitas bei rašo šia tema.