Darnus gyvenimas : paprasti žingsniai, kurie padės sustyguoti gyvenimą darbe ir namuose

Vaizdas be pavadinimo

Anna Newton – garsi tinklaraštininkė iš Jungtinės Karalystės. Savo bloge ir „youtube“ kanale ji kalba įvairiomis gyvenimo būdo temomis – nuo mėgstamiausios kosmetikos iki namo renovacijos. Šimtus tūkstančių sekėjų Anna Newton nudžiugino ir savo debiutine knyga „Darnus gyvenimas: paprasti žingsniai, kurie padės sustyguoti gyvenimą darbe ir namuose“, kurioje dalinasi patarimais, kaip iš savo chaotiško gyvenimo pašalinti nereikalingus dalykus.

Knygos autorė siūlo peržiūrėti kiekvieną savo gyvenimo aspektą. Perkratykite drabužių spintą, maisto biudžeto sąrašą, telefono programėles, knygų lentynas ir darbo stalo stalčius. Atsikratę perteklinių dalykų netrukus pamatysite, kad asmeniniai ir darbiniai reikalai klostosi lengviau ir net atsiranda erdvės kūrybai ir pomėgiams.

Anna Newton yra tikra organizatorė, ji pastebėjo, kad atsikračius nereikalingų dalykų tampa daug lengviau valdyti savo gyvenimą bei daugiau laiko skirti tam, kas daro mus laimingais. Knyga suskirstyta į gyvenimo, namų ir darbo sritis.

Autorės patarimai paprasti ir nesunkiai įgyvendinami. Pavyzdžiui, ji siūlo pailsėti nuo… telefono. Deja, tokia skaitmeninė detoksikacija sudėtinga tiems, kurie priklausomi nuo informacijos. Anna Newton teigia, kad nereikia atsisakyti įrenginio visai dienai, tačiau pabandę prailginti laiko tarpus tarp telefono tikrinimų, galime net 40% sumažinti skaitmeninį vartojimą.

Anna Newton turi gerų patarimų ir dirbantiems namuose. Vienas jų paprastas, bet labai efektyvus. Ji rekomenduoja kiekvieną dieną bent trumpam išeiti iš namų. Būti tarp žmonių, įkvėpti gryno oro ir pajudėti yra sveika mūsų psichinei sveikatai ir produktyvumui.

Kalbėdama apie finansų tvarkymą autorė taip pat turi veiksmingų pasiūlymų. Pavyzdžiui, daugelis žmonių džiaugiasi gavę dovanų kuponą, tačiau, deja, pamiršta jį panaudoti. Taip nenutiks, jei pasižymėsite kupono galiojimo datas kalendoriuje, arba įsijungsite priminimą.

„Darnus gyvenimas: paprasti žingsniai, kurie padės sustyguoti gyvenimą darbe ir namuose“ apima tokias temas kaip rūpinimasis savimi, piniginiai reikalai, tikslų nustatymas, produktyvumas, namų ruošos darbų organizavimas. Idėjos paprastos, įgyvendinamos, knygos stilius nesudėtingas ir iš tiesų įkvepiantis peržiūrėti ir sutvarkyti kai kurias savo gyvenimo sritis.

Anna Newton – gerai žinoma gyvenimo būdo tinklaraštininkė, gyventi Jungtinėje Karalystėje. Jau dešimt metų ji kuria blogą ir „YouTube“ kanalą „Anna Edit“. Moteris bendradarbiauja su garsiausiais pasaulio prekiniais ženklais ir nuolat šmėžuoja laisvalaikio žurnalų puslapiuose.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Nenartavičiūtė