Būk naudingas : septyni įrankiai gyvenimui 

Buk_naudingas_virselis_2D_1400

 Tai nuoširdi ir tiesmuka išmintis žmogaus, kuris apie sėkmę žino viską. Žymusis Arnoldas Schwarzeneggeris išgrynino ir dabar pristato visiems žmonėms septynias taisykles, kurios padės pasiekti sėkmę visose srityse. Šios septynios taisyklės jam pačiam padėjo pasiekti neeilinių pergalių. Ir šias taisykles savo gyvenime gali pritaikyti kiekvienas.

Arnoldo stratosferinė sėkmė buvo tam tikro proceso dalis. Tai aiškios vizijos, mąstymo be apribojimų, sunkaus darbo, tiesioginio bendravimo, veržlaus problemų sprendimo, atviro smalsumo ir įsipareigojimo duoti grąžą rezultatas. Visa tai buvo daroma vadovaujantis viena pamoka, kurią Arnoldo tėvas jam įkalė pirmiausia: būk naudingas. Arnoldas užkariavo visas sritis, į kurias įžengė.

Knyga „Būk naudingas“ parašyta unikaliu, nuoširdžiu, tiesmuku ir galingu Arnoldo balsu, todėl skaitytojai galės pasinerti į įkvepiančią kelionę po Arnoldo prasmingo gyvenimo įrankių rinkinį. Arnoldas parodo mums, kaip panaudoti šiuos įrankius, kad galėtume siekti bet kokios pasitenkinimą teikiančios ateities, apie kurią svajojame. Savo įžvalgas jis išryškina įtikinančiomis asmeninėmis istorijomis, gyvenimą keičiančiomis sėkmėmis ir gyvybei pavojingomis nesėkmėmis – kai kurios iš jų žinomos, o kai kurios čia pasakojamos pirmą kartą.