Bendravimo psichologija šiuolaikiškai

Bendravimo-psichologija-siuolaikiskai

Knyga „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai“ moko, kaip bendrauti efektyviau, laisvai ir tuo mėgautis. Knygoje pasakojama apie bendravimo esmę ir atskleidžiamas sėkmingo bendravimo „receptas“, analizuojami savęs pažinimo ir tapatumo klausimai, pasakojama kaip kuriamas įvaizdis ir pagal kokius dėsnius suvokiame vieni kitus, kalbama vieną svarbiausių bendravimo gebėjimų – klausymąsi.  Be to yra skyrius skirtas efektyvioms viešos kalbos rekomendacijoms. Taip pat skaitykite apie tarpusavio pasitikėjimą ir atsivėrimo riziką, žmonių charakterių ir temperamentų įvairovę, apie konfliktus ir jų sprendimo galimybes.

Vadovėlyje patariama, kaip bendraujant išvengti dažniausiai daromų klaidų, išspręsti kylančius konfliktus ir sėkmingai bendradarbiauti grupėse. Teorines vadovėlio žinias papildo praktiniai patarimai, o įtvirtinti tai, kas išmokta, padės testai, užduotys, klausimai diskusijoms. Naujasis vadovėlis parašytas laikantis šiandienos psichologijos mokslo tendencijų, tad čia rasite aktualiausias bendravimo psichologijos mokslo naujienas. Skaitymą ir mokymąsi pagyvins pavyzdžiai susiję su Lietuva ir smagios iliustracijos.

Knygoje „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys“ sudėtingos temos pasakojamos sklandžia, paprasta ir gyva kalba, vengiama be reikalo vartoti tarptautinius terminus, apibrėžiama kiekviena sąvoka, ji paaiškinama. O norintys pagilinti atskirų temų žinias, kiekvieno skyriaus gale ras papildomos literatūros sąrašą – šio sąrašo knygos nesunkiai randamos Lietuvos bibliotekose.