Astrologijos vadovėlis

Astrologijos vadovėlis

„Astrologijos vadovėlis“ jau savo pavadinimu išduota, kokios informacijos tikėtis ezoterikės Loretos Stonkutės knygoje. Tai pirmasis išsamus ir profesionaliai parengtas astrologijos vadovėlis lietuvių kalba.

Daugeliui žmonių astrologija asocijuojasi tik su horoskopais, kurie spausdinami paskutiniame dienraščio puslapyje. Jei žada gerus dalykus – džiaugiamės, o jei pranašauja blogą dieną – netikime. Tačiau astrologijos mokslas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Astrologija gali atsakyti ne tik kaip įvairiems zodiako ženklams seksis šią savaitę. Ji taip pat gali paaiškinti įvairius nesuprantamus dalykus, tokius kaip keisti sapnai, ligos iš kurių neišsikapstome, nuolat sugrįžti traukiančios vietos, persekiojančios problemos šeimoje ar darbe. Be viso to, astrologija dar ir kelias į save.

Susidomėję astrologija žmonės turi įgyti daug žinių, o Loretos Stonkutės parengtas „Astrologijos vadovėlis“ gali tapti puikiu klasikinės-karminės astrologijos žinynu ir mokymo įrankiu. Pasak trumpo aprašymo, knygoje surinkti svarbiausi pagrindai ir profesionali informacija.

„Astrologijos vadovėlis“ skirtas būsimiems astrologams, tačiau naujų žinių čia ras ir jau praktikuojantys profesionalai. Knyga prasideda įvadu į astrologiją, supažindinimu su ženklais ir planetomis, jų išsidėstymu ir reikšme. Toliau autorė kalba apie Saulę, Venerą, Marsą, Jupiterį, Merkurijų, Saturną ir kitas planetas ženkluose, taip pat jų stiprumą.

Besimokantys astrologijos sužinos apie planetų aspektų konfigūracijas, direktyvines, retrogradines, stacionarias, pozityvias ir neigiamas planetas. Kiti skyriai kalba apie gyvenimo bei mirties taškus, karminę brandą bei mėnulio kalendorių.

Pabaigoje astrologė Loreta Stonkutė įtraukė skyrius apie meditacinę astrologiją, energetinę mediciną bei būdus įveikti ligas. Baigę kursą mokiniai savo žinias galės pasitikrinti astrologijos baigiamajame teste.

Loreta Stonkutė – daugiau nei penkiolika metų užsiima astrologija. Aktyviai šia sritimi domėtis pradėjo išvažiavusi studijuoti į Klaipėdą ir susipažinusi su mokytoja Aleta Chomičenkiene. Loreta sudaro asmeninius horoskopus, veda įvairius mokymus ir rašo ezoterinio žanro knygas.