Ant grotelių: mėsos, žuvų, daržovių patiekalai, desertai

ant-groteliu-mesos-zuvu-darzoviu-patiekalai-desertai

,,Patikimas vadovas visiems, jaučiantiems aistrą kepsniams ant laužo, – ir pradedantiesiems, ir patyrusiems virtuvės šefams.“
Thomas Colicchio, garsus JAV kulinaras

Tikras džiaugsmas kieme užsikurti kepsninę ir seilę varvinantiems draugams ar šeimai patiekti įspūdingai atrodantį, dūmais kvepiantį, nepakartojamo skonio kepsnį. Knygoje „Ant grotelių. Mėsos, žuvų, daržovių patiekalai, desertai“ susipažinsite su kepsninėmis ir jų priedais, sužinosite, nuo ko pradėti ir kad kepsninė puikiai tinka ir desertams, o grilio vilkai joje atras originalių receptų iš viso pasaulio.

Patekiama 100 receptų, daugiau kaip 1000 nuotraukų, kuriose vaizduojami įvairūs patiekalų ruošimo etapai, išmokys kepti didkepsnį, šonkauliukus, žuvies kepsnį, šašlykus, vištos krūtinėlę ar paruošti tobulą mėsainį.

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs autorius Stevenas Raichlenas dalijasi patirtimi, kaip pasidaryti trijų kaitros zonų kepsninę, kaip iškepti puikų kepsnį ant tiesioginės ugnies, pataria, kokius patiekalus tinkamiau kepti ant netiesioginės ugnies. Nustebsite, kad grilinti galime ne tik mėsą ar daržoves, bet ir jūrų gėrybes, ant laužo kepami netgi desertai.

– Kepta jautienos išpjova su žolelių plutele
– Burbone sūdyti kiaulienos pjausniai
– Plėšyta Šiaurės Karolinos kiauliena
– Pievagrybiai su česnakais, parmezanu ir kedrinėmis pinijomis
– Rūkyta lašiša su romu
– Baklažanų griežinėliai su Kaprio salotomis
– Ant grotelių keptos kesadilijos
– Dūmytos kriaušės ir kt.

Stevenas Raichlenas – grilio meistras, kulinarinių TV laidų vedėjas, bestselerių autorius. Jo knygos išverstos į 17 kalbų, yra laimėjusios James Beard Awards ir IACP Cookbook Award apdovanojimus.