501 pilateso pratimas : mankštos anatomija

501 pilateso pratimas

Kiekvienas žmogus žino banalią tiesą – sportas yra sveikata. Tačiau vieni neturi laiko lankytis sporto klubuose, kiti gi vis nedrįsta nueiti į pirmąją treniruotę. Audros Avizienis knyga „Mankštos anatomija 501: pilateso pratimas“ kviečia sportuoti namuose. Iliustruotas leidinys padės suprasti ir kaip teisingai atlikti pratimus, ir kokią naudą jie duoda mūsų kūnui.

„Mankštos anatomija 501: pilateso pratimas“ – įvairaus sudėtingumo lygio pratimai, kurie yra skirti vidiniams ir paviršiniams raumenims treniruoti. Pilatesas yra vienas iš saugiausių ir naudingiausių funkcinių treniruočių metodų. Pratimai ne tik stiprina ir stangrina raumenis, bet ir padeda tapti lankstesniais bei, žinoma, sveikesniais. Pilateso metodu galima mankštinti visą kūną ir stiprinti tiek giluminius, tiek paviršinius raumenis. Šią mankštą propaguoti gali bet kokio pasirengimo, lyties ir svorio žmonės. Pilateso pratimai ypač naudingi moterims, jie padeda sustiprinti apatinės nugaros dalies, pilvo preso ir liemens raumenis.

Skaitytojai kiekviename knygos „Mankštos anatomija 501: pilateso pratimas“ puslapyje ras išsamias, iliustruotas instrukcijas, kurios paaiškina kaip teisingai atlikti vieną ar kitą pratimą. Pratimai suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvienam pagrindiniam pratimų tipui autorė parengė informatyvias anatomines iliustracijas, kuriose išryškinami tiek pagrindiniai, tiek ir antriniai dirbantys raumenys. Knygoje gausu konkrečių patarimų, ką daryti ir kaip tinkamai treniruotis, kad užtikrintumėte saugų ir efektyvų darbą. Audra Avizienis aprašė ne tik pagrindinius pratimus, bet pateikė ir įvairius jų variantus, pvz., kaip raumenis treniruoti naudojant skirtingą įrangą bei didinti sunkumą.

Nesvarbu, koks yra besimankštinančių lygis ar ankstesnė patirtis, knyga „Mankštos anatomija 501: pilateso pratimas“ tiks visiems siekiantiems sveiko ir grakštaus kūno. Leidinyje net 501 pratimas, todėl rutina negresia!

Audra Avizienis gyvena Niujorke, JAV. Autorė įgijo politikos mokslų bakalauro laipsnį Kolumbijos universitete. Jau dvidešimt metų ji dirba redaktore bei autore įvairiuose leidiniuose, taip pat rašo knygas. Audra Avizienis yra sveikos gyvensenos ir sporto propaguotoja. Ji iš viso parašė aštuonias knygas. Visų jų temos apima kūno puoselėjimą, mankštas, sportą, sveiką mitybą bei sveikatą. Moteris savo žinias nuolat gilina anatomijos, fiziologijos, biologijos, chemijos ir psichologijos srityse.

Iš anglų kalbos vertė Aušra Lukšaitė-Lapinskienė