Literatūros ir kino dienos bibliotekoje, X

Projekto trukmė: 2019 02 01–2019 12 20

Projekto pristatymas
Tai tęstinis bibliotekos vykdomas skaitymo skatinimo projektas, skirtas visoms gyventojų amžiaus ir socialinėms grupėms. Juo per literatūrą ir meninius bei dokumentinius filmus siekiama populiarinti įvairių meno sričių Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybą, skatinti gyventojų nacionalinės literatūros skaitymą ir domėjimąsi vertingomis lietuvių autorių knygomis.

Projekto metu planuojamos veiklos
Projektas susideda iš trijų renginių ciklų – pavasarį ir rudenį rengiamų kūrybos vakarų, skirtų Nacionaline premija apdovanotiems rašytojams. Vasarą organizuojamų „Literatūros ir kino“ ketvirtadienių, kuriuose vyksta naujų knygų sutiktuvės, meninių ar dokumentinių filmų peržiūros bei diskusijos, skirtos įvairių meno sričių Nacionalinės premijos laureatų kūrybos populiarinimui. Naujovė 2019 metų projekte – interaktyviai sprendžiamų kryžiažodžių sudarymas Valstybės kultūros ir meno premijų laureatų kūrybai populiarinti ir dalyviams pritraukti. Kryžiažodžiai bus prieinami bibliotekos internetinėje svetainėje.

Projekto rezultatas
Užtikrinama iškilių Lietuvos meno kūrėjų kūrybos sklaida Panevėžio regiono bibliotekose ir sudaroma galimybė regiono gyventojams gyvai pažinti Valstybės kultūros ir meno premijomis apdovanotus, kultūrai ir menui nusipelniusius asmenis.

Atsakingas asmuo Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje
Laima Butkūnienė, Regiono bibliotekų strateginės plėtros skyriaus projektų koordinatorė
el. p.laima.butkuniene@pavb.lt, tel. (8 45) 50 16 49

Projektą finansuoja

LTK_Logotipas Panevezio-miesto-savivaldybe logo