Kūriniuose – gyvenimo tėkmė be pradžios ir pabaigos

Vaizdas be pavadinimo
Pradžia:2024-03-06 17:15
Pabaiga:2024-04-06 16:00
Vieta:I a. erdvės
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Kovo 6 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos I a. erdvėse atidaroma panevėžietės Kristinos Kogan tapybos paroda „Begalybė“.

Jau dešimt metų kuriančiai menininkei tai pirmoji abstrakcijų paroda.

„Mano tapyba gimsta iš intuityvaus pajautimo, daug iš pasąmonės išplaukiančios simbolikos. Abstrakcijos atsirado netikėtai, stebint kitų menininkų kūrinius. Norėjosi išbandyti save – o kas, jei leisčiau sau išpiešti emociją be konkretaus vaizdinio. Be eskizo ir išankstinių nuostatų. Taip ir atsirado paveikslai su įpintais begalybės – amžinos gyvenimo tėkmės be pradžios ir pabaigos – simboliais“, – teigia K. Kogan.

Autorė kviečia žiūrovus akimirką stabtelėti ir susimąstyti – apie vertybes, būtį, tai, kas mus veda į priekį, kūrybiškumo galią kasdienybėje.

Paroda „Begalybė“ bibliotekoje bus eksponuojama iki balandžio 6 d.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.