Pristatome publikaciją ,,Panevėžio ir Utenos apskričių viešųjų ir mokyklų bibliotekų darbuotojų, dirbančių su vaikais, kompetencijų vystymas“

tyrimo-publikacija

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyrius vyr. bibliotekininkė-metodininkė Šarūnė Leikienė atliko tiriamąjį darbą, kuriuo siekiama išanalizuoti Panevėžio ir Utenos apskričių viešųjų ir mokyklų bibliotekų darbuotojų, dirbančių su vaikais, kompetencijų vystymą.

Ši publikacija reikšminga bibliotekininkams dirbantiems su kultūrinėmis edukacijomis bei moksleivių auditorijomis. Publikacijoje rasite naujausią informaciją apie kompetencijos sąvoką, jos vystymą bei sužinosite apie Panevėžio ir Utenos apskričių viešųjų ir mokyklų bibliotekų darbuotojų, dirbančių su vaikais, požiūrį į kompetencijų vystymą pagal atlikto empirinio tyrimo rezultatus.

Tyrimo rezultatai reikšmingi bibliotekininkų bendruomenei, todėl tikimės, kad ši publikacija padės įvertinti savas kompetencijas bei nukreips jų tobulinimo linkme. 


Regiono bibliotekų strateginės plėtros skyriaus informacija