Bitės knygų klubo susitikimas

BITES KLUBAS
Data:2022-09-13
Laikas:17:15
Vieta:Menų skaitykla
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Bitės knygų klubas – tai klubas vienijantis bendraminčius, kurie mėgsta skaityti ir nori pasidalinti potyriais ir įžvalgomis apie perskaitytas knygas. Susitikimų metu aptariamos pripažintos, kritikų įvertintos knygos, kurias išsirenka patys Knygų klubo nariai. Klubo susitikimus veda energingoji Panevėžio KTU dėstytoja Jūratė Baltušnikienė. Pasak jos, šis klubas skatina skaityti lėtai, atidžiai,  ne „ryti“ knygas, o išgyventi jas. „Klubas ugdo ir narių literatūrinį skonį bei diskusijų kultūrą“ – priduria ji.

Be diskusijų ir literatūrinių protmūšių klube vyksta susitikimai su įdomiais žmonėmis, klubo nariai lankosi edukacinėse programose, vyksta į literatūrines ekskursijas, eina į kino teatrą žiūrėti perskaitytų knygų ekranizacijų.

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio antrą antradienį 17.15 val. bibliotekos Menų skaitykloje.

Naujas Bitės knygų klubo sezonas prasidės 2022 m. rugsėjo mėn. Klubo nariai, kaip paprastai, susitiks antrąjį mėnesio antradienį, rugsėjo 13 d. Per vasarą skaitymo aistruoliai nusprendė skaityti tai, kas miela širdžiai, taip pat ką nors iš Gabrielės Petkevičaitės-Bitės kūrybos, nes spalio mėnesį Bitės knygų klubas planuoja nuvykti į Joniškėlį ir ten pasivaikščioti Bitės takais.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu klubai@pavb.lt arba tel. 845 46 57 67.