Mamų klubas

Mamų klubas

Susitikimus organizuoja Panevėžio mamų bendruomenė „Mamos varom kavos“. Mamos renkasi su vaikučiais, tarpusavyje dalijasi motinystės patirtimi, vyksta įdomūs susitikimai ir paskaitos.

Klubas renkasi nurodytomis datomis bibliotekos konferencijų salėje. Daugiau informacijos teiraukitės Facebook paskyroje Mamos varom kavos.

Artimiausi klubo renginiai:

Rugsėjo 16d. 11val. seminaras tėvams „Vaiko raida. Kada nerimauti, o kada ne?“ Seminaro metu kartu su vaikų ir kūdikių kineziterapeute Deimante Milčiuke sužinosite fizines, motorines, socialines-emocines, kognityvines ir kalbos raidų etapus; kas vyksta jų metu ir kada turėtume sunerimti.

Rugsėjo 23d. 11val. susitikimas tema: Esu veikli mama! Šis susitikimas – tai galimybė paviešinti savo veiklą ir plėsti klientų ratą; atrasti save ir būti padrąsintai daryti tai, kas patinka.

Spalio 7 d. 11 val. paskaita „Kūdikių ir vaikų iki 12 metų burnos priežiūra“.

Lapkričio 25 d. 11 val. paskaita „Šeimos asmeninės burnos priežiūros ypatumai“.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.