Mamų klubas

Mamų klubas

Panevėžio mamų bendruomenė „Mamos varom kavos“ kviečia aktyvias ir žinių siekiančias mamas į susitikimus, kuriuose galės dalintis motinystės patirtimi, bendrauti vaiko raidos, asmeninio tobulėjimo, karjeros ir kitomis dominančiomis temomis. Mamos kviečiamos su vaikučiais!

Klubas renkasi nurodytomis datomis Bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys).

Artimiausi klubo renginiai:

Rugsėjo 16 d. 11 val. seminaras tėvams „Vaiko raida. Kada nerimauti, o kada ne?“ Seminaro metu kartu su vaikų ir kūdikių kineziterapeute Deimante Milčiuke sužinosite fizines, motorines, socialines-emocines, kognityvines ir kalbos raidų etapus; kas vyksta jų metu ir kada turėtume sunerimti.

Rugsėjo 30 d. 11 val. susitikimas tema: Esu veikli mama! Šis susitikimas – tai galimybė paviešinti savo veiklą ir plėsti klientų ratą; atrasti save ir būti padrąsintai daryti tai, kas patinka.

Kviečiame registruotis veiklias mamas, kurios jau turi savo mėgstamą veiklą arba dar jos ieško. Susitikimo metu bendruomenės įkūrėja Ieva Grigaitė papasakos savo verslo sėkmės istoriją, kaip atrasti savo pašaukimą bei balansą tarp šeimos ir veiklos. Susitikime per specialius pratimus dalyvės aiškinsis savo stipriąsias puses, užduos kylančius klausimus.

Diskusijos metu kiekviena turės galimybę trumpai papasakoti apie save ir savo veiklą. Kviečiame atsinešti savo darbų pavyzdžių, bei vizitinių kortelių ar skrajučių.

Jei myli ir mėgsti tai ką darai, ATEIK! Jei nori pradėti, tačiau nežinai kaip, ATEIK! Jei vis dar ieškai, bet nerandi – MES TAVĘS LAUKIAME!

Būtina registruotis iš anksto. (Paspaudę šią nuorodą pateksite į registracijos puslapį).

Remia: Jaunimo reikalų departamentas.

Projektas:  „Panevėžio AJE – įgūdžių laboratorija 2019“

Spalio 7 d. 11 val. paskaita „Kūdikių ir vaikų iki 12 metų burnos priežiūra“.

Lapkričio 25 d. 11 val. paskaita „Šeimos asmeninės burnos priežiūros ypatumai“.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.