Panevėžio regiono bibliotekų žaidimai

Atraskite edukacinius žaidimus, kuriuos sukūrė Panevėžio ir Utenos apskričių bibliotekos.

„Surask ir pažink Pasvalio rajono kultūros paveldo nekilnojamuosius objektus“

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka kviečia pažinti Pasvalio rajono kultūros paveldo nekilnojamuosius objektus. Virtualiai keliaudami po Pasvalio kraštą , grožėsitės bažnyčiomis, dvarais, paminklais, sužinosite jų buvimo vietas, o ateityje nuvykę į tas vietoves, galėsite pritaikyti savo žinias.

Iliustracija iš žaidimo „Surask ir pažink Pasvalio rajono kultūros paveldo nekilnojamuosius objektus“

Žaidime atsitiktine tvarka pateikiami Pasvalio krašto kultūros paveldo objektų vaizdai ir trys galimos jų buvimo vietos žemėlapyje. Turėsite pasirinkti vieną objektą ir nurodyti teisingą jo vietą žemėlapyje.

„Pokšt!”

Daugelis mūsų pristatytų žaidimų kviečia keliauti po didesnius ar mažesnius regionus, miestus, tačiau ne mažiau smagi kelionė gali būti ir po biblioteką. Juolab po tokią gražią ir modernią, kokia yra Zarasų biblioteka. Ši biblioteka turi puikias erdves ir gali pasiūlyti įdomiai praleisti laisvalaikį įvairaus amžiaus lankytojams. Tiems, kurie negali gyvai grožėtis interjeru, siūloma sudėti dėlionę „Pokšt!“ ir tokiu būdu apsilankyti bibliotekoje virtualiai.

8–12 detalių dėlionės – tai galvosūkiai, kur tiesiog internete reikia iš mažų gabaliukų sujungti paveikslėlius. Juose pavaizduotos Zarasų bibliotekos erdvės.