Šnipų mokykla

Šnipų mokykla

Ar gali niekuo neišsiskiriantis dvylikametis vidurinės mokyklos mokinys staiga tapti geidžiamu slaptuoju agentu? Atsakymas: ne, negali. Bet Benui Ripliui pasiseka – jis patenka į šnipų mokyklą! O slaptosios tarnybos turi dar ir savų tikslų…

Benas Riplis neseniai pradėjo mokytis vidurinėje mokykloje, bet jis gerai žino, kuo bus užaugęs. Jo svajonių darbas – slaptasis agentas. Viskas arba nieko – jokios kitos karjeros perspektyvos vaikino nedomina.

Tačiau „slaptasis agentas“ jam ant kaktos neparašyta. Apskritai, visos Beno savybės prieštarauja tam, ko tikimasi iš šaunaus ir profesionalaus šnipo. Jis – keistuolis ir neranguolis, o kiekvieną dieną mokykloje jam nutinka koks nors nesusipratimas.

„Užsislaptinęs“ moksliukas nenustemba vieną dieną sulaukęs kvietimo prisijungti prie ypatingai gabiems vaikams skirtos mokyklos mokinių gretų. Tačiau jį kur kas labiau šokiruoja tai, kad ši mokykla laikoma jaunųjų slaptųjų agentų pradine mokykla. Nejau išties slaptosios tarnybos juo susidomėjo?

Hm, iš tikrųjų, ne! Slaptųjų tarnybų nė kiek nedomina „neeiliniai“ Beno Riplio talentai. Pirmiausia, slaptieji agentai suklydo ir… užverbavo ne tą. Be to, Beno misija – privilioti pavojingą priešų agentą. Patikėjęs savimi, Benas ilgainiui taps visai neblogu šnipu. Ypač tada, kai už nugaros jam stovės žavioji kolegė. Ar jis taps naujuoju Džeimsu Bondu ir išgelbės pasaulį? Nežinia! Bet bus labai smagu stebėti jo pastangas!