Pašėlusi močiutė ir sėkmę nešantis šuo

Pašėlusi močiutė

Nepaprastų nuotykių ir linksmybių kupina britų rašytojos Kitos Mitchell knyga „Pašėlusi močiutė ir laimę nešantis šuo“ pasakoja apie tokią močiutę, kurios galima pavydėti arba net šiek tiek prisibijoti, tačiau smagiausia drauge su ja leistis į įspūdingus nuotykius.

Neduokit šios knygos savo močiutėms, nes jos gali prisigaudyti idėjų…

Olio mama dirba sveikatos ir saugumo srityje ir labai mėgsta viską kontroliuoti. Tačiau dabar ji turi išvykti prižiūrėti savo susižeidusios sesers, tad Olis lieka su močiute, kurią visi vadina pašėlusia. Žinoma, Olio mamai ji prisižada elgtis gerai. Tačiau dingsta Olio tėtis – garsus tyrinėtojas, ir nelieka nieko kito, tik leistis į paieškas.

Kai reikalo imasi pašėlusi močiutė, galima tikėtis visko. Ji turi oro balioną, trisdešimt pakelių sausainių ir šunį, turintį stebuklingų galių (bent jau ji taip sako…).

Tačiau močiutei ir Oliui oro balionu besiiriant per debesis, Olis staiga supranta, jog tai ne tik tėčio gelbėjimo misija. Kuo baigsis neįprasta kelionė į Australiją ir kokių dar keistenybių paaiškės apie pašėlusią močiutę?

Pavojus yra jos antras vardas!

Knygoje „Pašėlusi močiutė ir laimę nešantis šuo“ ne tik apstu smagių juokelių ir kvapą gniaužiančių nuotykių, čia atsiskleidžia nepaprasta skirtingų kartų santykių magija. Močiutė ir Olis yra du nutrūktgalviai, tad kažkuriam vis tenka būti rimtesniam ir pristabdyti arklius.