Milžiniškas Bilio nuotykis

1696587246_650973e502fa687cde4d841124628f79_1800x1800

Žiupsnelis nuotykių, lašelis draugystės, šlakelis paslapties ir didžiulis šaukštas magijos… pasaulinio garso virtuvės šefas ir bestselerių autorius Jamie Oliveris pateikia puikų receptą, kaip parašyti debiutinę istoriją vaikams, nuo kurios negalėsite atsiplėšti!

Eiti į krioklių girią draudžiama!

Bilis ir jo draugai Ana, Džimis ir Endis tai puikiai žino. Jie girdėjo gandų, kad ten kadaise ten nutikę keistų dalykų. Jų kaime jau dešimtmečius niekas neperžengia girią juosiančių sienų…

Bet kai jie atranda slaptą kelią į girią, Bilis su draugais neatsispiria pagundai patyrinėti! Pasirodo, kad giria kupina magijos ir joje gyvena įvairiausios neįprastos būtybės: dūzgiantys elfai, smirdintys būniai ir dar daugiau! Viską jungia Ritmas, palaikantis harmoniją. Bet Ritmas kažkodėl išsiderinęs ir girioje dedasi negeri dalykai… Ar pavyks Biliui ir jo draugams išsiaiškinti, kas vyksta, ir ištaisyti padėtį, kol dar nevėlu?

Magiški mūšiai, kadaise dingęs mitinis miestas, fantastinės skraidančios kuprinės, įspūdingos puotos ir viena milžiniška gelbėjimo operacija – pasiruoškite nuotykiui, kurio niekada nepamiršite!

Knyga skirta vaikams nuo 8 metų.