Meibelė Džons ir lemtingosios dienos knyga

meibele-dzons-ir-lemtingoji-diena

Įsivaizduok, kad esi vienui vienas visiškai svetimame pasaulyje, kuriame nėra nei mamos su tėčiu, nei minkštos lovos, nei sausų pusryčių, tik SIAUBAI, PIRATAI ir PAVOJAI.

Turbūt išsigąstum. Turbūt daugelis išsigąstų.
Tik ne Meibelė!

Apsitaisiusi pižama, su šlepetėmis ir nešina tikru pirato kardu ji narsiai neria į nuotykius. Kas, jei ne Meibelė, pajėgs surasti seniai dingusią knygą, išnaikinusią visą žmogų rasę?!

Kuo ši knyga naudinga:

– Lavinama vaizduotė
– Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas
– Lavinama empatija
– Lavinamas humoro jausmas
– Lavinamas pastabumas, smalsumas
– Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

Britų autorius Willas Mabbittas taip mėgsta rašyti, kad tai daro visur – namie prie stalo, kavinėse, traukiniuose, tualetuose ir net mintyse. Nenuostabu, kad ir jo knygas smagu skaityti visur ir visada – šiurpiai juokingas istorijas apie narsią piratę Meibelę Džons mėgsta ir vaikai, ir suaugę.

„Meibelė Džons ir Lemtingoji diena“ – trečioji knyga apie išdykusią mergaitę su pižama ir kardu. Gelbėdama mažąją sesutę Meibelė įstrigo pavojingame ateities pasaulyje, kuriame nėra žmonių, tik kalbantys gyvūnai. Kad išsiaiškintų, kas pražudė visą žmonių rasę, užkirstų kelią tragedijai bei rastų kelią namo, drąsuolė turės atlikti daugybę piratiškai smagių žygdarbių. Pilnas humoro ir nuotykių knygas apie Meibelę Džons iliustruoja britų dailininkas Rossas Collinsas.