Mano vaikai nesipyksta: kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs

mano-vaikai-nesipyksta-kaip-padeti-savo-vaikams (1)

Suaugusiųjų bei vaikų bendravimo psichologijos ekspertės Adele Faber ir Elaine Mazlish savo knygoje atskleidžia, kad nuolatiniai konfliktai tarp brolių ir seserų nėra neišvengiama šeimos gyvenimo rutina. Vaikai gali išmokti gyventi taikiai ir psichologės atskleidžia, kaip to pasiekti.

Ši išmintinga, novatoriška knyga tėvams suteikia praktinių priemonių, reikalingų įveikti brolių ir seserų konfliktus, skatinti bendradarbiavimą, mažinti konkurenciją ir padėti vaikams patirti savo ypatingų santykių džiaugsmus.

Su humoru ir supratimu santykių ekspertės Adele Faber ir Elaine Mazlish paaiškina, kada verta kištis į peštynes ir pateikia pasiūlymų, kaip padėti vaikams nukreipti savo priešiškumą į kūrybines užduotis. Autorės parodo, kad su vaikais galima elgtis nevienodai, tačiau vis tiek išlikti teisingiems.

Vaikų auklėjimo knygos „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ tikslas yra ramesnė ir saugesnė namų aplinka. Aprašytos patirtys nuramina, keičia požiūrį į vaikų tarpusavio ryšio suvokimą ir paaiškina jų konfliktų kilmę bei tėvų vaidmenį.

Autorės skatina vaikų savarankiškumo ugdymą, problemų sprendimo įgūdžių lavinimą, tėvų kaip mokytojų vaidmenį. Tėvai leidinyje ras daug naudingų minčių, realių situacijų pavyzdžių bei veiksmingų sprendimų.

Ši knyga yra informatyvus, linksmas, nesudėtingai parašytas vadovas, skirtas visiems tėvams, kurie susiduria su auklėjimo sunkumais.