Gamtos pasaulio pažinimas

gamtos-pasaulio-pazinimas

Kiek laiko mūsų vaikai praleidžia bėgiodami laukuose ir pievose? Prižiūrėdami daržoves sode? Kantriai stebėdami mažo paukštelio elgesį? Auklėdami vaikus dažnai pamirštame gamtos vaidmenį. Tačiau vaikai instinktyviai siekia pajusti ryšį su gamta – čia jie gali visapusiškai išreikšti ir patenkinti savo tyrinėjimo, judėjimo bei pažinimo poreikius. Gamtoje žaidžiantis vaikas išmoksta ją vertinti, gerbti ir mėgautis jos teikiama nauda intelektui bei emocijoms.

Šioje Maria’os Montessori metodika paremtoje knygoje rasite ir teorinių paaiškinimų, ir 55 praktinius užsiėmimus gamtoje, kuriuos galėsite išbandyti drauge su vaikais.

Psichologė CHIARA PIRODDI specializuojasi neuropsichologijos ir evoliucinės kognityvinės terapijos srityse. 2007 m. baigusi psichologijos studijas Pavijos universitete (Italijoje), ji dėstė fiziologinės psichologijos ir praktinius neuropsichologijos metodus universitete. Klinikinę patirtį įgijo Milano „Niguarda Ca’Granda“ ligoninės skyriuose,

kur nuo 2008 m. dirba su sunkią intelektualinę ir mokymosi negalią turinčiais vaikais. Šiuo metu dirba terapeute su suaugusiaisiais, tėvais ir paaugliais. Ji yra neuropsichologijos srities knygų autorė ir bendraautorė. Kuruoja knygų seriją ir žaidimus „Montessori: „White Star Kids“ pasiekimų pasaulis“. Lietuvos skaitytojams ji jau pažįstama iš knygos „Vaikų emocijos“.