Savanorystė, praktika, karjera

Savanorystė

Norite įgyti darbo patirties, iš arti susipažinti su bibliotekos veikla, prasmingai praleisti laisvalaikį?
O gal norite išsklaidyti vienatvę, neprarasti per gyvenimą įgytų įgūdžių ir kvalifikacijos?

Susipažinkite su veiklomis, kurias siūlo atskiri bibliotekos skyriai, ir net jeigu jose savęs neįsivaizduojate, bet norite ir galite mokyti kitus, burti aplink save bendraminčius ar šiaip turite gerų idėjų, bet iki šiol neradote tinkamos erdvės jas realizuoti, ateikite pas mus!

Kviečiame tapti bibliotekos savanoriu!

Savanoriais gali tapti asmenys nuo 16 metų amžiaus. Ieškome atsakingų ir iniciatyvių žmonių, norinčių išmėginti save vartotojų aptarnavimo, renginių organizavimo, komunikacijos ir kitose srityse.

Jeigu norite tapti savanoriu, užpildykite anketą. Su atrinktais kandidatais susisieksime.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu virginija.svediene@pavb.lt

Praktika

Biblioteka kasmet priima po keletą atsakingų ir darbščių studentų atlikti profesinę praktiką. Programos metu galite prisidėti prie vartotojų aptarnavimo, komunikacijos, renginių organizavimo, informacinių technologijų plėtojimo ir kitų bibliotekos veiklų.

Atkreipiame dėmesį, kad neturime galimybės priimti visų norinčiųjų atlikti praktiką bibliotekoje. Prašome užpildyti anketą, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu ruta.juzeniene@pavb.lt

Karjera

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka ieško Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vadovo.

Pareigybės paskirtis yra užtikrinti sklandžią Skyriaus veiklą: kokybišką, sistemingą Bibliotekos Skyriaus informacijos išteklių fondo formavimą, efektyvų informacinių paslaugų funkcionavimą ir vartotojų aptarnavimą naudojant tradicinius ir elektroninius informacinius išteklius, skatinti vartotojų kompiuterinį, medijų ir informacinį raštingumą, kūrybingumą ir mokymąsi visą gyvenimą, teikti metodinę pagalbą LR Kultūros ministerijos nustatytoje teritorijoje veikiančioms savivaldybių viešosioms ir mokyklų (išskyrus aukštąsias) bibliotekoms, valdyti Skyriaus žmogiškuosius išteklius.

Gyvenimo aprašymą, perspektyvinį 3 metų skyriaus veiklos planą, vadovavimo patirtį, profesinę patirtį ir išsilavinimą pagrindžiančius dokumentus teikti iki 2021 m. spalio 18 d. per Valstybės tarnybos portalą.