Bibliotekoje – Irinos Nosovos ir Ramūno Grikevičiaus mokinių tapyba

Parodos pavadinimas ryškiai raudonos tapytos gėlės fragmento fone
Pradžia:2024-06-04 17:15
Pabaiga:2024-06-29 12:00
Vieta:II a. erdvės
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Birželio 4 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos II a. erdvėse – suaugusiųjų tapybos studijos IN (vadovė Irina Nosova) ir Panevėžio dailės mokyklos suaugusių mokinių grupės (mokytojas Ramūnas Grikevičius) darbų parodos atidarymas.

Pasak I. Nosovos, užsiėmimai studijose prasidėjo prieš gerą dešimtmetį, dabar tai gana populiarus ir prasmingas laiko praleidimo būdas. Lankytojai supažindinami su aliejinės tapybos procesu, stiliais: nuo senosios technikos, impresionizmo iki abstrakcijų…

„Kaip visada stebina mokinių temų ir formatų įvairovė. Įdomu stebėti, kaip formuojasi autorių stilistika, individualumas. Dažnas rengia savo personalines parodas miesto erdvėse, darbovietėse, dalyvauja tautodailininkų parodose, pleneruose, projektuose. Kai kurie lankytojai jau pasirinko savarankišką kūrybinį kelią. Pavyzdžiui, Ieva Zubienė įstojo į Vilniaus dailės akademijos magistrantūrą“, – emocijomis dalijasi I. Nosova.

Jau šeštoji tradicinė studijos IN ir Dailės mokyklos R. Grikevičiaus suaugusių auklėtinių tapybos paroda bibliotekoje veiks iki birželio 29 d.

Paroda – bibliotekos vykdomo projekto „Maža žemėlapyje, didi pasaulyje“ dalis. Finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio miesto savivaldybė.

LKT_Logotipas 

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.