Benas Lastauskas – tiems, kurie neskaito

Jaunas vyras su atvirkščiai užmauta beisbolo kepuraite šypsosi juodame fone
Data:2024-04-23
Laikas:17:15
Vieta:I a. erdvės
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Balandžio 23 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje – Beno Lastausko knygos „Tiems, kurie neskaito” pristatymas.  

Knygos veikėjai Ofisinis, Rūtelė, Edgaras, Tautvydas ir Arina gyvena tarp aukštų didmiesčio daugiabučių. Atsitiktinės pažintys, nepasitikėjimas savimi, priklausomybės, lengvų sprendimų paieškos – lošimas, alkoholis, dūmai, socialinių tinklų liūnas, emigracija – knygos veikėjų kasdienybė. Bet visi jie svajoja apie kitokį gyvenimą.

„Tiems, kurie neskaito“ – tai pasakojimas apie žmones, kuriuos galime sutikti bare penktadienio vakarą, sporto klube ar laukdami eilėje prie greitojo maisto kiosko. Galbūt tai mūsų vaikystės draugai ar seni klasiokai, o gal netgi mes patys arba mūsų jauni suaugę vaikai.

Pirmoji tinklaraštininko Beno Lastausko knyga parašyta gerai atpažįstamu žargonu, nevengiant slengo, traukia autentiškais dialogais ir netikėtais siužeto posūkiais. Iš pirmo žvilgsnio lengvabūdiškas pasakojimas kelia šiuolaikinio jauno žmogaus socialinio, emocinio gyvenimo ir priklausomybių problemas, yra tarsi subjektyvus autoriaus antropologinis tyrimas.

Knygos „Tiems, kurie neskaito” pristatymas vyks I a. erdvėse.

Šis susitikimas – vienas Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.