Pernelyg dideliu grožiu dalinsis su kitais

Vaizdas be pavadinimo
Data:2024-04-11
Laikas:17:15
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Balandžio 11 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje – poeto, prozininko, eseisto, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rimvydo Stankevičiaus ir J. Miltinio dramos teatro aktoriaus Albino Kėlerio kūrybinis akordas „Vienas dviejuose“.

Du žymūs Lietuvos menininkai, artimi bičiuliai jau daug metų kartu žengia į sceną, poezijos vienijami į darnų magišką skambesį.

Vakare bibliotekoje – nauja programa, parengta remiantis naujausia R. Stankevičiaus poezijos knyga „Įsitvėrimai” ir ką tik gimusiais, viešai dar neskaitytais eilėraščiais.

„Jums teko kada nors matyti kokį apšarmojusį, it iš sidabro išlietą mišką, stulbinantį saulėlydį ar kokį kitą itin įspūdingą reginį, kuris tiek gražus ir svaiginantis, kad ima netilpti viduje? Vienam to grožio paprastai būna pernelyg daug, todėl tokiomis akimirkomis žūtbūt norisi visa tai dar kam nors parodyti, tuo įspūdžiu būtinai pasidalinti. Tad štai šis mudviejų kūrybinis akordas – mūsų pastanga tuo vienam žmogui pernelyg dideliu grožiu dalintis su kitais“, – sako į renginį „Vienas dviejuose“ kviečiantys menininkai.

Vakaras – bibliotekos vykdomo projekto „Literatūros ir kino dienos bibliotekoje“ dalis. Finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio miesto savivaldybė.

LKT_Logotipas 

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.